نيوز نت

نيوز نت

ایجاد وبلاگ رایگان

برون سپاري يا استخدام كارمند براي پشتيباني شبكه

مشكلات فناوري، از جزئي تا بزرگ ، اجتناب ناپذير است. هركسي كه براي زماني طولاني از كامپيوتر استفاده كرده است، چه استفاده شخصي يا تجاري، با اين موضوع برخورد كرده است. هنگامي كه مشكلات براي كسب و كار شما  پيش مي آيد، اين كه بتوانيد به يك متخصص فناوري اطلاعات و متخصص سيستك مراجعه كنيد تا از شما پشتيباني كند، معمولاً تند ترين و مطمئن ترين راه براي حل مشكل است.

موردي كه وجود دارد كه بسياري از مشاغل با آن درگير هستند، كه آيا اين پشتيباني شبكه را در از طريق كارمند انجام دهند و يا اوت سورس كرده و به شركتي خارج از مجموعه احاله نمايند تا آن را براي آنها مديريت كند. نيازها و امكانات شركت ها و سازمان ها متفاوت است. براي بسياري از مشاغل كوچك، انتخاب ساده است زيرا اكثر شركت هاي كوچك سيستم هاي خيلي پيچيده اي ندارند. براي آن دسته از شركت هايي كه نياز به پرسش دارند، هيچ پاسخي سخت و سريع در مورد اينكه كدام نوع پشتيباني بهتر است وجود ندارد. اگر احساس مي كنيد كه نياز به انتخاب داريد، قبل از هرگونه تعهد ، عوامل زير را بررسي كنيد.

استخدام

استخدام شامل داشتن يك يا چند متخصص IT در ليست حقوق و دستمزد شما است و براي ارائه پشتيباني از اين نيروهاي حاضر در محل استفده مي شود. در برخي موارد آنها مسئوليت بخشي از كار را بر عهده خواهند داشت و در برخي ديگر تمام نيازهاي فناوري اطلاعات شما را برطرف مي كنند.

مزايا

اگر يك متخصص IT در خارج از دفتر خود كار مي كنيد ، مي توانيد به سادگي در سالن قدم بزنيد تا با رايانه خود كمك بگيريد. اين مي تواند زمان و دردسر شما را در زماني كه نياز داريد كامپيوتر خود را سريع به اينترنت وصل كنيد ، ذخيره كند. اين شخص همچنين در مورد سيستم هاي شما و آينده آنها فكر مي كند.

براي سازمان هاي بسيار بزرگ كه با فناوري هاي بسيار خاص يا پيچيده كار مي كنند گزينه ترجيحي است. خدمات دهي به اين سيستم ها به تخصص خاصي نياز دارد كه معمولاً شركت هاي پشتيباني فناوري اطلاعات قادر به ارائه آن نيستند. مثلا تسلط به نرم افزار هاي خاص يا يك دستگاه منحصر به فرد.

معايب

اگر يك متخصص پشتيباني شبكه كامپيوتري را استخدام مي كنيد تا به صورت تمام وقت كار كند، بايد حقوق و مزاياي آنها را پرداخت نماييد. حتي اگر به خدمات روزانه آنها نيازي نداريد. اين امر مي تواند هزينه بر باشد. شركت هاي كوچك خيلي خرابي مستمر ندارند و شخص عملا زمان زيادي بيكار است.

اگر پشتيباني شبكه تنها يكي از وظايف متخصصان فناوري اطلاعات شما است ، ممكن است باريك تر شده و در نهايت از ساير مسئوليت هاي مهم غافل شود. فناوري اطلاعات پيچيده است و اغلب يك نفر يا حتي پنج نفر براي مديريت موثر همه چيز كافي نيستند.

برون سپاري خدمات پشتيباني شبكه

ارائه دهنده خدمات پشتيباني شبكه مديريت شده مي تواند به شما در پشتيباني فني خارج از محل و تعميرات حضوري بدون افزودن تعداد كاركنان كمك كند. آنها از راه دور و مستقل كار مي كنند، اما در صورت بروز مشكل در دسترس هستند

مزايا

برون سپاري فناوري اطلاعات مي تواند راهي مقرون به صرفه براي مديريت بودجه شما باشد. از آنجا كه شما فقط هزينه خدمات خاصي را كه در زمانهايي كه به آنها نياز داريد، پرداخت مي كنيد. در قرار داد هاي ماهيانه سيستم شما تضمين ميشود و هزينه كمتري به نسبت كارمند براي شما دارد. مي توانيد از زمان و هزينه ايجاد كارمند فناوري اطلاعات داخلي جلوگيري كنيد.

پشتيباني Help Dek  يك جنبه پيش پا افتاده اما بسيار ضروري در مديريت فناوري اطلاعات است. با برون سپاري اين سرويس، متخصصان فناوري اطلاعات داخلي شما زمان بيشتري براي تمركز بر پروژه هاي بزرگ و بهبود سيستم دارند. يك شركت خدمات پشتيباني و نگهداري شبكه برون سپاري شده نيز خدمات فوري ارائه مي دهد، بنابراين كاربران نهايي شما منتظر حل مشكلات خود نيستند.

معايب

همه ارائه دهندگان خدمات مديريت شده برابر نيستند. ايجاد رابطه با فردي كه واجد شرايط نيست، سبب ميشود در موقع مناسب و بحراني به داد شما نرسد. در نتيجه امكان بروز مشكل وجود دارد. اگر شخص باشد مي تواند شما را بدون كمك مورد نياز در مواقعي كه بيشترين نياز را داريد، رها كند. استفاده از شركت هاي خوب و عقد قرارداد رسمي به اين مورد كمك ميكند.

برخي از شركتها ترجيح مي دهند شخصي را در كاركنان خود داشته باشند كه از نزديك با فناوري و عملكرد تجاري آنها آشنا باشد. آنها همچنين ايده استقرار پشتيباني شبكه كامپيوتري در دفتر خود را دوست دارند. برون سپاري لزوماً شامل مقدار مشخصي فاصله و جدايي است.

قبل از اتخاذ اين تصميم مهم ، بايد ابعاد شركت و ميزان كار خود را بسنجيد. بودجه و حساسيت كار را در نظر گرفته و سپس تصميم گيري نهايي را انجام دهيد.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۵:۴۸:۰۷ | محمد
،

كتاب «ليبراليسم» نوشته لودويك فون ميزس

كتاب «ليبراليسم» نوشته لودويك فون ميزس از عرصه‌هاي مختلفي سخن مي‌گويد. فون ميزس در كتاب حاضر كه مختصر و كم حجم هست و از عرصه‌هاي سياسي و اجتماعي تا اقتصادي سخن مي‌گويد. كتاب از ديدگاه و چارچوب يك جهان مطلوب و آرماني متفكري ليبرال بيان مي‌شود كه پيش‌بيني از آينده ليبراليسم را ارائه داده است. فون ميزس در قسمت ابتدايي كتاب با عنوان درآمد از ليبراليسم و رفاه مادي و عقل باوري و همچنين از هدف ليبراليسم، ليبراليسم و كاپيتاليسم و ريشه‌هاي رواني حرف مي‌زند. در بخش اول كتاب هم بحث و بيان‌هايي از مالكيت، آزادي، صلح، برابري، نابرابري شرايط درآمد و دارايي، مالكيت خصوصي و اخلاق، حكومت و دولت، دموكراسي، نقد نظريۀ زور، برهان فاشيسم، حدود فعاليت دولت، رواداري و حكومت و رفتار ضداجتماعي پرداخته است. در بخش دوم كتاب به سازماندهي اقتصاد، مالكيت خصوصي و منتقدان آن، مالكيت خصوصي و دولت، اجراناپذيري سوسياليسم، مداخله‌گري، كاپيتاليسم، كارتل‌ها و انحصارگري‌ها و ليبراليسم و بوروكراتيك‌سازي مي‌پردازد. كتاب ليبراليسم در بخش سوم درباره مرزهاي حكومت، حق تعيين سرنوشت، مباني سياسي صلح، ناسيوناليسم، امپرياليسم، سياست استعماري، تجارت آزاد، آزادي جابجايي و روسيه سخن مي‌گويد.

دكترين‌ پرستي ليبرال‌ها، احزاب سياسي، بحران نظام پارلماني و ايده پارلمان رسته‌اي ـ صنفي يا اقتصادي، احزاب منافع ويژه و ليبراليسم، تبليغات حزبي و دستگاه حزبي عناويني بخش چهارم هستند كه به بحث گذاشته شده‌اند. در قسمت پاياني و پنجم كتاب «ليبراليسم» هم به آينده ليبراليسم مي‌پردازد.

در بخشي از كتاب مي‌خوانيم: «"ليبرال" در ايالات متحده آمريكا امروز به معناي مجموعه‌اي از ايده‌ها و انگاره‌هاي سياسي است كه از هر لحاظ مخالف همۀ آن چيزي است كه ليبراليسم براي نسل‌هاي پيشين معنا مي‌داد. ليبرال‌هاي خود خواندۀ آمريكايي قدرتي همه جانبه را براي دولت خواستارند، دشمن محض شركتداري آزادند و حامي برنامه‌ريزي فراگير دولتي‌اند كه نام ديگرش «سوسياليسم» است. اين "ليبرال‌ها" بسيار اصرار دارند تأكيد كنند كه از سياست‌هاي ديكتاتور روسيه نه به دليل ماهيت سوسياليستي يا كمونيستي‌اش، بلكه صرفا به دليل گرايش‌هاي امپرياليستي آن ناخرسندند هر تدبيري كه بخواهد بخشي از دارايي اشخاص متمول‌تر از حد ميانگين را مصادره كند يا بخواهد حقوق مالكان دارايي را محدود كند، ليبرال و مترقي پنداشته مي‌شود. عملا قوۀ اختيار نامحدودي به ادارات دولتي واگذار شده است كه تصميماتشان از بازنگري قضايي معاف  است. معدود شهروندان نيك‌انديشي كه جرئت مي‌كنند اين گرايش به سوي استبداد اداري را نقد كنند، با انگ‌هايي چون افراط‌گرا، مرتجع، سلطنت‌طلب اقتصادي و فاشيست روبرو مي‌شوند حتي از اين سخن گفته مي‌شود كه يك كشور آزاد نبايد فعاليت‌هاي اين دست "دشمنان عمومي" را تحمل كند.»

كتاب «ليبراليسم» را «مهدي تديني» به فارسي ترجمه كرده و در آن يادداشتي هم براي درك بهتر خوانندگان اضافه كرده است. نشر ثالث نيز كتاب را براي علاقه‌مندان چاپ و منتشر كرده است. بهتر است بدانيد: تديني كتاب را از زبان آلماني به فارسي برگردانده و ترجمه فارسي آن را با ترجمۀ انگليسي كه شخص فون ميزس بر آن نظارت داشته است مطابقت داده است.

دوستداران و علاقه‌مندان تاريخ و علوم‌سياسي اگر تمايل به مطالعه كتاب «ليبراليسم» داريد؛ مي‌توانيد كتاب «ليبراليسم» را با تخفيف از سايت bennubook خريداري و مطالعه فرماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۴:۱۰:۵۷ | محمد
،

معرفي آريوشين در حوزه فروش و اجراي كف كاذب

كف هاي كاذب يك محصول عالي براي مراكز داده، آزمايشگاهي، اتاق هاي برق و كنترل، و به طور كلي اماكني است كه نياز به مديريت در عبور كابل و تاسيسات در اتاق هاي خود دارند. از اين كف براي توزيع هواي خنك در اتاق نيز بهره گيري مي شود. در اين سيستم، يك كف كاذب روي كف اصلي اتاق ايجاد مي گردد. اين كف با استفاده از تايل هاي 60*60 ايجاد ميگردد. در ساخت تايل ها تنوع وجود دارد، ولي كف كاذب فولادي و كف كاذب آلومينيومي دو نوع پر كاربرد آن مي باشند.

هدف از ايجاد اين كف ايجاد دسترسي آسان به سيستم كابلي و تاسيسات است. عمليات كابل كشي و تاسيسات روي سطح اصلي زمين ايجاد مي گردد. سپس سيستم ماژلار روي آن مطابق تصوير نصب مي گردد. تايل ها قابليت برداشتن به شكل آساني را داشته و سبب ميگردد تا در صورت بروز خرابي يا افزايش و تغييرات، به راحتي به زير آن دسترسي داشته باشيد.

توزيع هواي خنك نيز از مزاياي اين كف است. هواي خنك به زير تايل ها توزيع شده و از طريق قطعاتي كه داراي سوراخ مي باشند به داخل اتاق هدايت مي شوند.

 

كف كاذب فولادي

اين محصول مقاومت خيلي خوبي در برابر وزن دارد. از طرفي اقتصادي بوده و قيمت مناسبي نيز دارد. مقاومت در برابر آتش از ويژگي هاي ديگر اين محصول است. با استفاده از رنگ الكترو استاتيك تايل ها در مقابل رطوبت نيز مقاوم مي گردند. قطعات به شكل مناسب توليد شده به طوري كه زيبايي بسيار خوبي به اتاق شما ميدهد.

دو لايه فولادي در زير و روي تايل نصب شده و اطراف آن نيز با ورق فولادي پوشيده ميشود. اتصالات از طريق الكترو جوش برقرار مي شود. سپس لايه مياني با بتن تحت فشار پر مي گردد. بتن براي صلب بودن تايل ها و استحكام بيشتر آن تزريق مي شود. روي تايل ها با روكش HPL و PVC پوشيده ميشود. اين لايه آنتي استاتيك بوده و سبب خروج الكتريسيته ساكن از اتاق مي شود كه در اتاق سرور كاربرد زيادي دارد.

 

كف كاذب آلومينيومي

اين محصول با قطعات 60*60 ايجاد مي گردد. پانل ها از طريق ريخته گري و دايكست با مقاومت در برابر حريق كلاس A توليد مي شوند. تحمل وزن خوبي را در اين محصول شاهد هستيم. با توجه به عدم وجود مواد آهني ميدان هاي مغناطيسي اتاق دچار اختلال نمي گردند. وزن كم و مقاومت خوب در برابر رطوبت از ويژگي هاي بارز اين محصول است.

پايه ها از نوع گالوانيزه گرم و سرد بر اساس نياز مشتري قابل ارايه است. ارتفاع زير كف كاذب بين 10 تا 120 سانتيمتر مي تواند متغير باشد. استرينگر و نبشي و ساير لوازم براي اجراي آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت. روكش HPL آنتي استاتيك در اين محصول پركاربرد است.

اجرا

كف ماژولار براي پايداري و زيبايي نياز به نصب حرفه اي دارد. اجراي كف كاذب از خدمات آريوشين مي باشد. استفاده از تيم هاي تخصصي سبب استقرار بي عيب و نقص اين محصول مي گردد. تمامي استاندارد ها در نصب اين محصول رعايت مي گردد. اجراي كف كاذب اتاق سرور ، اتاق برق، كنترل، صنايع حساس و ساير موارد با رعايت كليه استاندارد ها انجام مي گردد.

سرويس و نگهداري نيز از ديگر خدمات اين شركت مي باشد. سطح ماژولار ممكن است بعد از مدتي نياز به سرويس و رگلاژ يا تعويض روكش پيدا كند. در اين خصوص نيز متخصصين متبحري براي اينكار وجود دارد.

انواع ديگر كف ماژولار

از انواع ديگر كف ماژولار ميتوان به كف هاي سنگي، سراميكي، سولفات كلسيم و چوب اشاره كرد. اين موارد هر چند كم كاربرد است اما در برخي فضاها ممكن است مورد نياز باشد. براي مثال در روف گاردن از ترمو وود استفاده ميگردد. استفاده ديگر از كف كاذب فولادي ساده مي باشد. روي اين كف عموما موكت نصب شده و براي زيبايي فضا استفاده مي گردد.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۵۸:۲۱ | محمد
،

برنامه ريزي، اصلي مهم و ضروري

بدون شك موفقيت در هر كار و آزموني نيازمند درنظرگيري اصولي خاص و كسب آمادگي لازم است. كنكور، به عنوان بزرگترين آزمون سراسري كشور و با هدف تعيين رشته و دانشگاه نيز از اين قاعده مستثني نيست. به منظور آمادگي براي كنكور 1401 رعايت چند اصل ساده مي تواند بسيار مفيد و مؤثر واقع شود. شايد شما دانش آموزي هستيد كه پايه يازدهم را به پايان رسانده و در پايان سال تحصيلي جاري بايد در كنكور شركت كنيد. يا اينكه به هردليلي در سال هاي گذشته آزمون موفقي نداشته ايد و امسال به دنبال كسب رتبه خوبي هستيد. فرقي نمي كند! هر داوطلبي كه قصد شركت در اين ماروتن نفس‌گير را دارد، بايد شرايط آمادگي براي كنكور 1401را درخود ايجاد نمايد. اگر چنين است، اين مطلب براي شماست! پس در ادامه با ما همراه باشيد.


  1. برنامه ريزي، اصلي مهم و ضروري

شايد بتوان، برنامه ريزي درست و مهمتر از آن، برنامه قابل اجرا را مهمترين پارامتر در كسب آمادگي براي كنكور 1401 دانست. در واقع بدون برنامه ريزي، كسب موفقيت و نتيجه مطلوب كار بسيار دشواري خواهدبود. اساساً برنامه ريزي علي رغم داشتن ظرافت هاي خاص خود، امر بسيار پيچيده اي نيست. برنامه ريزي مي تواند بر اساس اهداف بلندمدت، ميان مدت و كوتاه مدت صورت گيرد. به عنوان مثال آمادگي براي آزمون هاي آزمايشي و يا برنامه هاي مطالعاتي ماهانه، مي تواند برنامه‌اي ميان مدت باشد. هدف گذاري براي مطالعه هفتگي و روزانه نيز برنامه كوتاه مدت محسوب مي‌شود. 


مشاهده رتبه هاي برتر كنكور 1400 :

https://p30konkor.com/%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-1400/


به ياد داشته باشيد براي برنامه ريزي حتماً از قلم و كاغذ استفاده كنيد. در واقع برنامه خودتان را روي كاغذ ثبت كنيد. ظرفيت ها و توانمندي هاي خود همچون زمان لازم براي يادگيري يك درس خاص مثلاً رياضي را درنظر بگيريد. يادتان باشد برنامه هر فرد با فرد ديگر متفاوت است. چراكه توانايي ها و هدف گذاري او با شما متفاوت است. همچنين، يكي از اصلي ترين ويژگي هاي يك برنامه موفق، قابل اجرا بودن آن است. برنامه اي كه قابل اجرا نباشد، به زودي سبب دلسردي شما خواهد شد. در نتيجه، براي مدتي مطالعه بدون برنامه ريزي آغاز مي شود كه نتيجه اي جز سردگمي و بلاتكليفي به همراه نخواهد داشت.


  1. مشاوره، قطعه اي از پازل آمادگي براي كنكور 1401

يكي ديگر از اقدامات لازم آمادگي براي كنكور 1401، مشورت و هم‌انديشي است. اين كار مي تواند با استفاده از تجربه داوطلبين دوره هاي گذشته و حتي همكلاسيان موفق شما صورت پذيرد. البته ممكن است بسياري از شما به داوطلبان برتر دسترسي نداشته باشيد و يا بنا به دلايلي نيز دوستانتان شما را همراهي چنداني نكنند. مشاور كنكور، يكي از راه هاي مناسب است. توصيه هاي مشاوره اي رايگان در بستر اينترنت و فضاي مجازي وجود دارد كه بسياري از آن ها برا شما بسيار ارزشمند و كاربردي باشد. ضمن آن كه مي توانيد از مشاوران تحصيلي وقت گرفته و از توصيه هاي ويژه آنان، در هدف گذاري و حتي برنامه ريزي هرچه بهتر استفاده كنيد. در حال حاضر نيز، به لطف سايت ها و مراكز مشاوره آنلاين، اين امر به راحتي و در هر زمان و مكان امكان‌پذير است.


  1. انتخاب منابع خوب، واجب تر از نان شب!

اگر قصد آمادگي براي كنكور 1401 را داريد، انتخاب منابع و كتاب هاي درسي مناسب يكي از تأثيرگذارترين اقدامات است. بدون شك براي مطالعه، تست‌زني و جمع‌بندي نيازمند منابع مناسب و باكيفيت خواهيد داشت. اين منابع مهمترين ابزار براي شركت در آزمون سراسري و كسب نتيجه موردنظر شماست. لذا پيش از خريد حتماً با افراد باتجربه همچون داوطلبين برتر كنكور، معلمين مدرسه و مشاوران تحصيلي مشورت كنيد. سعي كنيد حداكثر يك يا دو منبع براي هر درس تهيه كنيد و خود را در ميان انبوهي از كتاب ها براي هر درس سردرگم ننماييد. همچنين پيش از آغاز به مطالعه، باتوجه به حجم مطالب و تعداد تست هاي هر كتاب، برنامه ريزي و زمان بندي مناسبي داشته باشيد. تا بتوانيد با خيالي آسوده تر به خواندن كل محتوا و تست زني بپردازيد.


بيشتر بخوانيد : مصاحبه با رتبه هاي كنكور 1400


  1. شركت در آزمون هاي آزمايشي

بدون ترديد، بدون محك زدن و آزمون دادن، آمادگي براي كنكور 1401 ميسر نخواهد شد. آزمون دادن، نقاط ضعف و قوت شما را نشان مي دهد. ضمن آن كه آزمون در زمان مشخص و معين صورت مي گيرد و به شما مديريت زمان مي آموزد. لذا مي توانيد برنامه ريزي خود را اصلاح و يا تقويت نماييد. آزمون آزمايشي مي تواند، آزموني در منزل اما با شرايط جلسه امتحان باشد. سؤالات مناسبي را همچون سؤال هاي پايان فصل كتاب و يا آزمون هاي آزمايشي و يا حتي كنكور سال هاي گذشته انتخاب كنيد. با درنظرگيري زمان و شرايط جلسه همچون نشستن بر پشت ميز و ... شروع به آزمون دادن كرده و در پايان، نتايج خود را مورد ارزيابي و بررسي قراردهيد. اما توصيه مي شود به منظور كسب نتيجه و عملكرد بهتر، حتي الامكان سعي كنيد در آزمون هاي آزمايشي مؤسسات مختلف، هر كدام كه به با برنامه ريزي و اهداف شما سازگارتر است، شركت نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۴۹:۳۳ | محمد
،

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 1
بازديد ديروز : 27
بازديد كل : 552

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان