نيوز نت

نيوز نت

ایجاد وبلاگ رایگان

معرفي آريوشين در حوزه فروش و اجراي كف كاذب

كف هاي كاذب يك محصول عالي براي مراكز داده، آزمايشگاهي، اتاق هاي برق و كنترل، و به طور كلي اماكني است كه نياز به مديريت در عبور كابل و تاسيسات در اتاق هاي خود دارند. از اين كف براي توزيع هواي خنك در اتاق نيز بهره گيري مي شود. در اين سيستم، يك كف كاذب روي كف اصلي اتاق ايجاد مي گردد. اين كف با استفاده از تايل هاي 60*60 ايجاد ميگردد. در ساخت تايل ها تنوع وجود دارد، ولي كف كاذب فولادي و كف كاذب آلومينيومي دو نوع پر كاربرد آن مي باشند.

هدف از ايجاد اين كف ايجاد دسترسي آسان به سيستم كابلي و تاسيسات است. عمليات كابل كشي و تاسيسات روي سطح اصلي زمين ايجاد مي گردد. سپس سيستم ماژلار روي آن مطابق تصوير نصب مي گردد. تايل ها قابليت برداشتن به شكل آساني را داشته و سبب ميگردد تا در صورت بروز خرابي يا افزايش و تغييرات، به راحتي به زير آن دسترسي داشته باشيد.

توزيع هواي خنك نيز از مزاياي اين كف است. هواي خنك به زير تايل ها توزيع شده و از طريق قطعاتي كه داراي سوراخ مي باشند به داخل اتاق هدايت مي شوند.

 

كف كاذب فولادي

اين محصول مقاومت خيلي خوبي در برابر وزن دارد. از طرفي اقتصادي بوده و قيمت مناسبي نيز دارد. مقاومت در برابر آتش از ويژگي هاي ديگر اين محصول است. با استفاده از رنگ الكترو استاتيك تايل ها در مقابل رطوبت نيز مقاوم مي گردند. قطعات به شكل مناسب توليد شده به طوري كه زيبايي بسيار خوبي به اتاق شما ميدهد.

دو لايه فولادي در زير و روي تايل نصب شده و اطراف آن نيز با ورق فولادي پوشيده ميشود. اتصالات از طريق الكترو جوش برقرار مي شود. سپس لايه مياني با بتن تحت فشار پر مي گردد. بتن براي صلب بودن تايل ها و استحكام بيشتر آن تزريق مي شود. روي تايل ها با روكش HPL و PVC پوشيده ميشود. اين لايه آنتي استاتيك بوده و سبب خروج الكتريسيته ساكن از اتاق مي شود كه در اتاق سرور كاربرد زيادي دارد.

 

كف كاذب آلومينيومي

اين محصول با قطعات 60*60 ايجاد مي گردد. پانل ها از طريق ريخته گري و دايكست با مقاومت در برابر حريق كلاس A توليد مي شوند. تحمل وزن خوبي را در اين محصول شاهد هستيم. با توجه به عدم وجود مواد آهني ميدان هاي مغناطيسي اتاق دچار اختلال نمي گردند. وزن كم و مقاومت خوب در برابر رطوبت از ويژگي هاي بارز اين محصول است.

پايه ها از نوع گالوانيزه گرم و سرد بر اساس نياز مشتري قابل ارايه است. ارتفاع زير كف كاذب بين 10 تا 120 سانتيمتر مي تواند متغير باشد. استرينگر و نبشي و ساير لوازم براي اجراي آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت. روكش HPL آنتي استاتيك در اين محصول پركاربرد است.

اجرا

كف ماژولار براي پايداري و زيبايي نياز به نصب حرفه اي دارد. اجراي كف كاذب از خدمات آريوشين مي باشد. استفاده از تيم هاي تخصصي سبب استقرار بي عيب و نقص اين محصول مي گردد. تمامي استاندارد ها در نصب اين محصول رعايت مي گردد. اجراي كف كاذب اتاق سرور ، اتاق برق، كنترل، صنايع حساس و ساير موارد با رعايت كليه استاندارد ها انجام مي گردد.

سرويس و نگهداري نيز از ديگر خدمات اين شركت مي باشد. سطح ماژولار ممكن است بعد از مدتي نياز به سرويس و رگلاژ يا تعويض روكش پيدا كند. در اين خصوص نيز متخصصين متبحري براي اينكار وجود دارد.

انواع ديگر كف ماژولار

از انواع ديگر كف ماژولار ميتوان به كف هاي سنگي، سراميكي، سولفات كلسيم و چوب اشاره كرد. اين موارد هر چند كم كاربرد است اما در برخي فضاها ممكن است مورد نياز باشد. براي مثال در روف گاردن از ترمو وود استفاده ميگردد. استفاده ديگر از كف كاذب فولادي ساده مي باشد. روي اين كف عموما موكت نصب شده و براي زيبايي فضا استفاده مي گردد.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۵۸:۲۱ | محمد
،

برنامه ريزي، اصلي مهم و ضروري

بدون شك موفقيت در هر كار و آزموني نيازمند درنظرگيري اصولي خاص و كسب آمادگي لازم است. كنكور، به عنوان بزرگترين آزمون سراسري كشور و با هدف تعيين رشته و دانشگاه نيز از اين قاعده مستثني نيست. به منظور آمادگي براي كنكور 1401 رعايت چند اصل ساده مي تواند بسيار مفيد و مؤثر واقع شود. شايد شما دانش آموزي هستيد كه پايه يازدهم را به پايان رسانده و در پايان سال تحصيلي جاري بايد در كنكور شركت كنيد. يا اينكه به هردليلي در سال هاي گذشته آزمون موفقي نداشته ايد و امسال به دنبال كسب رتبه خوبي هستيد. فرقي نمي كند! هر داوطلبي كه قصد شركت در اين ماروتن نفس‌گير را دارد، بايد شرايط آمادگي براي كنكور 1401را درخود ايجاد نمايد. اگر چنين است، اين مطلب براي شماست! پس در ادامه با ما همراه باشيد.


 1. برنامه ريزي، اصلي مهم و ضروري

شايد بتوان، برنامه ريزي درست و مهمتر از آن، برنامه قابل اجرا را مهمترين پارامتر در كسب آمادگي براي كنكور 1401 دانست. در واقع بدون برنامه ريزي، كسب موفقيت و نتيجه مطلوب كار بسيار دشواري خواهدبود. اساساً برنامه ريزي علي رغم داشتن ظرافت هاي خاص خود، امر بسيار پيچيده اي نيست. برنامه ريزي مي تواند بر اساس اهداف بلندمدت، ميان مدت و كوتاه مدت صورت گيرد. به عنوان مثال آمادگي براي آزمون هاي آزمايشي و يا برنامه هاي مطالعاتي ماهانه، مي تواند برنامه‌اي ميان مدت باشد. هدف گذاري براي مطالعه هفتگي و روزانه نيز برنامه كوتاه مدت محسوب مي‌شود. 


مشاهده رتبه هاي برتر كنكور 1400 :

https://p30konkor.com/%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-1400/


به ياد داشته باشيد براي برنامه ريزي حتماً از قلم و كاغذ استفاده كنيد. در واقع برنامه خودتان را روي كاغذ ثبت كنيد. ظرفيت ها و توانمندي هاي خود همچون زمان لازم براي يادگيري يك درس خاص مثلاً رياضي را درنظر بگيريد. يادتان باشد برنامه هر فرد با فرد ديگر متفاوت است. چراكه توانايي ها و هدف گذاري او با شما متفاوت است. همچنين، يكي از اصلي ترين ويژگي هاي يك برنامه موفق، قابل اجرا بودن آن است. برنامه اي كه قابل اجرا نباشد، به زودي سبب دلسردي شما خواهد شد. در نتيجه، براي مدتي مطالعه بدون برنامه ريزي آغاز مي شود كه نتيجه اي جز سردگمي و بلاتكليفي به همراه نخواهد داشت.


 1. مشاوره، قطعه اي از پازل آمادگي براي كنكور 1401

يكي ديگر از اقدامات لازم آمادگي براي كنكور 1401، مشورت و هم‌انديشي است. اين كار مي تواند با استفاده از تجربه داوطلبين دوره هاي گذشته و حتي همكلاسيان موفق شما صورت پذيرد. البته ممكن است بسياري از شما به داوطلبان برتر دسترسي نداشته باشيد و يا بنا به دلايلي نيز دوستانتان شما را همراهي چنداني نكنند. مشاور كنكور، يكي از راه هاي مناسب است. توصيه هاي مشاوره اي رايگان در بستر اينترنت و فضاي مجازي وجود دارد كه بسياري از آن ها برا شما بسيار ارزشمند و كاربردي باشد. ضمن آن كه مي توانيد از مشاوران تحصيلي وقت گرفته و از توصيه هاي ويژه آنان، در هدف گذاري و حتي برنامه ريزي هرچه بهتر استفاده كنيد. در حال حاضر نيز، به لطف سايت ها و مراكز مشاوره آنلاين، اين امر به راحتي و در هر زمان و مكان امكان‌پذير است.


 1. انتخاب منابع خوب، واجب تر از نان شب!

اگر قصد آمادگي براي كنكور 1401 را داريد، انتخاب منابع و كتاب هاي درسي مناسب يكي از تأثيرگذارترين اقدامات است. بدون شك براي مطالعه، تست‌زني و جمع‌بندي نيازمند منابع مناسب و باكيفيت خواهيد داشت. اين منابع مهمترين ابزار براي شركت در آزمون سراسري و كسب نتيجه موردنظر شماست. لذا پيش از خريد حتماً با افراد باتجربه همچون داوطلبين برتر كنكور، معلمين مدرسه و مشاوران تحصيلي مشورت كنيد. سعي كنيد حداكثر يك يا دو منبع براي هر درس تهيه كنيد و خود را در ميان انبوهي از كتاب ها براي هر درس سردرگم ننماييد. همچنين پيش از آغاز به مطالعه، باتوجه به حجم مطالب و تعداد تست هاي هر كتاب، برنامه ريزي و زمان بندي مناسبي داشته باشيد. تا بتوانيد با خيالي آسوده تر به خواندن كل محتوا و تست زني بپردازيد.


بيشتر بخوانيد : مصاحبه با رتبه هاي كنكور 1400


 1. شركت در آزمون هاي آزمايشي

بدون ترديد، بدون محك زدن و آزمون دادن، آمادگي براي كنكور 1401 ميسر نخواهد شد. آزمون دادن، نقاط ضعف و قوت شما را نشان مي دهد. ضمن آن كه آزمون در زمان مشخص و معين صورت مي گيرد و به شما مديريت زمان مي آموزد. لذا مي توانيد برنامه ريزي خود را اصلاح و يا تقويت نماييد. آزمون آزمايشي مي تواند، آزموني در منزل اما با شرايط جلسه امتحان باشد. سؤالات مناسبي را همچون سؤال هاي پايان فصل كتاب و يا آزمون هاي آزمايشي و يا حتي كنكور سال هاي گذشته انتخاب كنيد. با درنظرگيري زمان و شرايط جلسه همچون نشستن بر پشت ميز و ... شروع به آزمون دادن كرده و در پايان، نتايج خود را مورد ارزيابي و بررسي قراردهيد. اما توصيه مي شود به منظور كسب نتيجه و عملكرد بهتر، حتي الامكان سعي كنيد در آزمون هاي آزمايشي مؤسسات مختلف، هر كدام كه به با برنامه ريزي و اهداف شما سازگارتر است، شركت نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۴۹:۳۳ | محمد
،

2 مورد از دسر هاي خوشمزه را بشناسيد

در ايران دسر ها هم قبل از غذا و هم بعد از غذا و گاهي به عنوان ميان وعده خورده مي شوند. در ادامه طرز تهيه دو دسر زولبيا باميه و شله زرد ارائه مي شود. البته براي اينكه بدانيم چگونه آشپزي را شروع كنيم راه‌هاي مختلفي وجود دارد اما داشتن يك دستور پخت حرفه اي و اندازه مناسب مواد اوليه از جمله نكاتي است كه مي‌توانيد در گوشه ذهن‌تان داشته باشيد. 

زولبيا و باميه 

C:UsersWIN7Desktop911929_379.jpg

زولبيا و باميه جز دسر هاي قديمي ايران هستند كه از قديم تا به حال بسيار پرطرفدار بوده اند. مواد لازم براي درست كردن زولبيا و باميه به شرح زير است:

براي درست كردن شربت:

2 ليوان شكر

يك قاشق زعفران دم كرده

يك چهارم ليوان گلاب

يك و نيم ليوان آب 

نصف قاشق چاي خوري آبليمو

آب و شكر را آرام آرام در حرات با هم مخلوط كنيد.سپس آبليمو، زعفران و گلاب را اضافه كنيد. وقتي كاملا حل شد صبر كنيد خنك شود سپس در يخچال قرار دهيد. 

براي درست كردن زولبيا:

3 قاشق غذا خوري آرد 

نصف ليوان ماست

يك سوم ليوان گلاب

يك چهارم قاشق چاي خوري جوش شيرين

سه قاشق چاي خوري زعفران دم كرده 

روغن مايع به ميزان دلخواه

نشاسته و ماست را با همزن كاملا مخلوط كنيد. سپس يك قاشق روغن مايع (يا بيشتر) به آن اضافه كنيد. زعفران، گلاب و جوش شيرين را كاملا مخلوط كرده و به اين مواد اضافه كنيد. سپس آرد را به مواد اضافه كنيد. مواد را داخل قيف ريخته و در روغن داغ فرم دهيد. 

براي درست كردن باميه:

يك چهارم قاشق چايخوري بيكينگ پودر 

روغن مايع به ميزان دلخواه

25 گرم كره

3 عدد تخم مرغ

يك ليوان آب 

يك ليوان آرد

به آب درحال جوش روي شعله ملايم كره را اضافه كنيد. سپس بيكينگ پودر و آرد را مخلوط كرده و اضافه كنيد. وقتي خمير سفت شد تخم مرغ را اضافه كنيد و خوب ورز دهيد. توسط قيف خمير را دايره دايره فرم دهيد و در روغن سرخ كنيد. سپس چند دقيقه داخل شربت از پيش آماده شده قرار دهيد.


شله زرد

C:UsersWIN7Desktopshole-zard.jpg

2 پيمانه برنج

1 قاشق غذاخوري روغن

4 پيمانه شكر

50 گرم كره يا روغن حيواني

1 پيمانه گلاب

به مقدار لازم خلال بادام و زعفران

 

برنج را از شب قبل خيس كنيد و با حرارت زياد بجوشانيد سپس در قابلمه را نيمه بسته قرار دهيد پس از باز شدن برنج شعله را كم كرده و هم بزنيد تا برنج كاملا شفته شود. زعفران دم كشيده، بادام و گلاب را به آن اضافه كنيد. 5 تا 10دقيقه هم بزنيد سپس كره يا روغن حيواني  را اضافه كنيد. پس از ده دقيقه شعله را خاموش كرده و اجازه دهيد دم بكشد. در آخر اگر مي‌خواهيد سرآشپز شويد بايد پا را فراتر گذاشته و با مطالعه، شركت در كلاس هاي آشپزي داشن خود را در اين زمينه ارتقا دهيد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ تير ۱۴۰۰ | ۰۲:۴۲:۰۱ | محمد
،

Prerequisite for the prosperity of any business

Prerequisite for the prosperity of any business after designing the site, receiving SEO services in search engines to increase site traffic and be seen by the audience. Since most users use Google search engine to find the site they are looking for, the most important organic tool to attract visitors is to improve website SEO to increase website rank and visit and get to the first page of Google search results.

Proper branding, along with increasing site traffic and improving Alexa rankings and rankings, will bring visitors in and convert them into customers, resulting in more business prosperity. If you are looking to grow your business through online sales with the lowest ***t and high efficiency, using the professional SEO services of internet web marketing experts in web site optimization and SEO, a smart choice to improve Alexa rank and more Google input. For your site and blog. It should be noted that in web site design projects, in addition to providing free SEO advice, the latest methods and tools to improve website SEO and increase site traffic along with content production are provided to customers for free, which is a great start to increase traffic. Real and professional SEO.

 

 

ايمپلنت

روكش ليمينت

كامپوزيت ونير

بليچينگ

What is SEO? Website SEO is the implementation of smart ways to increase the site's ranking and ranking in Google search results, which increases site traffic. The factors affecting SEO and site optimization can be divided into two general categories: internal site SEO services and off-site optimization.

In general, the important internal aspects of website SEO are: how to design the site (including coding, page loading speed, page structure, how to design the template, how to place content on the page, etc.) and site content, and of course keywords to Used in site content. Website optimization experts in the password after holding an SEO improvement consultation session, put a full review of your website in terms of design and content and review of its possible shortcomings on the agenda, and after analyzing your site and competitors, the necessary strategy In order to increase site traffic and improve SEO, they suggest. In some cases, redesigning the website professionally is necessary to achieve a definite result, which and its reasons will be reviewed and designed by our experts in the SEO consulting session, and if necessary, redesign the site project to achieve the desired result. The company takes over the web.

 

ارتودنسي

روكش سراميكي لمينت

لمينت سراميكي

سفيدكردن دندان


Considering that more than 85% of website traffic is done through search engines, there is no doubt that one of the most important ways to increase site traffic is to improve SEO and optimize the website. This is even more important when we know that the majority of incoming visitors are targeted through search engines and are looking for your products and services.

In other words, we can hope that most of these visitors will be able to become real customers. It is worth mentioning that many factors are effective in finalizing the sales operations that the professional team of crypto web has the ability to provide valuable help in shaping the structure and targeting the success of your business in the field of online sales in the form of marketing and sales consulting sessions. Considering the lower ***t of improving SEO compared to other ways of marketing and advertising, as well as its high efficiency and the ability to measure the process and results of work transparently, it can be acknowledged that the best investment in advertising and marketing in today's world, using SEO services and website optimization. Since the delay in starting the SEO of the site causes it to lag behind the competitors, we recommend that you contact our experts on the web today to increase site visits and SEO improvement advice.

 

دندانپزشكي شبانه روزي

لبخند هاليوودي

كاشت دندان

جرم گيري دندان

از آنجا كه كاربردهاي كاشت يك سرمايه گذاري بلند مدت براي سلامتي است ، بايد توسط پزشكان مجرب و با استفاده از مواد با كيفيت انجام شود. اگر فرد مشكل بيماري سيستميك نداشته باشد ، كاشت را مي توان براي هر بيمار انجام داد. در صورت عدم وجود استخوان در فك بالا و پايين ، مي توان ايمپلنت را با روش پيوند استخوان انجام داد. ايمپلنت بايد به عنوان يك روش درماني مادام العمر در نظر گرفته شود.

طراحي داخلي

دكوراسيون

چيدمان خانه

دكوراسيون داخلي

 

آيا ايمپلنت راه حلي براي بي دنداني است؟
در كاربرد ايمپلنت ريشه مصنوعي به استخوان فك پيوند زده مي شود. كاشت دندان قرار داده شده در استخوان فك از مواد تيتانيوم ساخته شده است. دندان ساخته شده از جنس سراميك است. تعداد دندان ها و ساختار دهان براي هر شخص ، روش كاشت دندان را تعيين مي كند. اگر قرار است فقط يك دندان تنها براي بيمار ساخته شود ، به جاي پل زدن دندان هاي كناري ، يك دندان با استفاده از ايمپلنت ساخته مي شود.

ارزيابي مراكز درماني دندانپزشكي

ماركتينگ مراكز زيبايي و درماني

طراحي  سايت دندانپزشكي

مشاوره مراكز دندانپزشكي

 

از چه سني مي توان ايمپلنت انجام داد؟ ( سن كاشت دندان )
از كاشت دندان مي توان در درمان هر بيمار استفاده كرد. با اين حال ، بايد استخوان فك بيمار بطور كامل رشد كرده باشد . محدوديت سني براي ايمپلنت 18 سال مي باشد ، اما در برخي موارد مي تواند 20 سالگي باشد. براي تشخيص اين موضوع ، بايد راديوگرافي از مچ دست گرفته شود هر كسي كه تكامل استخوان فك را به اتمام رسانده است مي تواند از ايمپلنت دندان استفاده كند.

 

 

آژانس تبليغاتي

سئو پزشكي

سئو دندانپزشكي

كمپين تبليغاتي

اهميت جنس ايمپلنت ( ايمپلنت با كيفيت )
ايمپلنت ساخته شده است تا يك عمر استفاده شود. تعداد مارك هايي كه كيفيت خود را ثابت كرده و براي ايمپلنت دندان استفاده ميشوند بسيار كم است. بنابراين ، استفاده از مواد با كيفيت از اهميت فوق العاده اي برخوردار است. زيرا اين روش فقط با استفاده از ايمپلنت روي بيمار و قرار دادن دندان مصنوعي روي آن خاتمه نمي يابد. اگر كاشت بعد از 5-7 سال مشكلي ايجاد كند ، ارائه خدمات از طرف شركت توليد كننده كاشت دندان بسيار مهم است. بنابراين ، بيماران بايد پزشكان خود و مارك هاي ايمپلنت مورد استفاده خود را بخوبي بررسي كنند و از كيفيت ايمپلنت قبل از استفاده مطمئن باشند.

مهندس صالحي

مشاركت در ساخت

طراحي و اجرا ساختمان

بازسازي

اهميت جنس ايمپلنت ( ايمپلنت با كيفيت )
ايمپلنت ساخته شده است تا يك عمر استفاده شود. تعداد مارك هايي كه كيفيت خود را ثابت كرده و براي ايمپلنت دندان استفاده ميشوند بسيار كم است. بنابراين ، استفاده از مواد با كيفيت از اهميت فوق العاده اي برخوردار است. زيرا اين روش فقط با استفاده از ايمپلنت روي بيمار و قرار دادن دندان مصنوعي روي آن خاتمه نمي يابد. اگر كاشت بعد از 5-7 سال مشكلي ايجاد كند ، ارائه خدمات از طرف شركت توليد كننده كاشت دندان بسيار مهم است. بنابراين ، بيماران بايد پزشكان خود و مارك هاي ايمپلنت مورد استفاده خود را بخوبي بررسي كنند و از كيفيت ايمپلنت قبل از استفاده مطمئن باشند.

جراحي زيبايي

جراحي بيني

اپتوپلاستي

پيكر تراشي


آيا همه برنامه هاي كاشت دندان موفقيت آميز خواهند بود؟
هنگام تصميم گيري در مورد استفاده از ايمپلنت دندان فاكتورهاي زيادي را در نظر گرفت. اول از همه ، شرايط سلامتي بيمار براي كاشت بايد در شرايط مناسبي باشد. بيمار بايد قبل از درمان معاينه شود و ايمپلنت مناسب انتخاب شود. پس از كاشت ايمپلنت ، بيماران بايد به دقت از آن مراقبت كنند. اگر نگهداري ايمپلنت غفلت شود ، احتمال بروز عوارض بيشتر است. علاوه بر اين ، بيماراني كه از سيگار استفاده مي كنند بر موفقيت كاشت تأثير منفي مي گذارد.

دكتر محمدپور

آي پارا


آيا همه برنامه هاي كاشت دندان موفقيت آميز خواهند بود؟
هنگام تصميم گيري در مورد استفاده از ايمپلنت دندان فاكتورهاي زيادي را در نظر گرفت. اول از همه ، شرايط سلامتي بيمار براي كاشت بايد در شرايط مناسبي باشد. بيمار بايد قبل از درمان معاينه شود و ايمپلنت مناسب انتخاب شود. پس از كاشت ايمپلنت ، بيماران بايد به دقت از آن مراقبت كنند. اگر نگهداري ايمپلنت غفلت شود ، احتمال بروز عوارض بيشتر است. علاوه بر اين ، بيماراني كه از سيگار استفاده مي كنند بر موفقيت كاشت تأثير منفي مي گذارد.

Visit Visit Visit

Social

seo

seomechanic

Ihealthtour

Drmotori

Visit


كاشت ايمپلنت دندان چه مدت عمر مي كند؟ ( عمر ايمپلنت )
موفقيت و طول عمر كاشت به عوامل مختلفي بستگي دارد. از كاشت هاي انجام شده در دهان به مدت سي سال بدون هيچ مشكلي استفاده مي شود. وضعيت سلامت عمومي بيمار و مراقبت هاي انجام شده از ايمپلنت ها عواملي هستند كه استفاده مادام العمر از آنها را تضمين مي كنند. شما مي توانيد در مورد اين خطرات اطلاعات لازم را از پزشك خود دريافت كنيد.

Visit

Visit

Visit

Visit

Visit Chiller Just take a visit Visit Visit


آيا برنامه كاشت باعث عارضه جانبي در بدن مي شود؟ ( عوارض جانبي ايمپلنت )
مواد كاشت موادي هستند كه هيچ عارضه جانبي براي بدن ندارند. اين موارد به طور گسترده بازرسي شده است. آنها معمولاً از موادي مانند تيتانيوم و مواد مشابه ساخته مي شوند.

آيا استفاده از ايمپلنت خطر سرطان دارد؟
در اين رابطه ، هيچ مدركي كه ممكن است ايمپلنت باعث سرطان شوند ، مشاهده نشده است. بنابراين ، مي توان از آنها براي تمام عمر با خيال راحت استفاده كرد.

موفقيت ايمپلنت
ايمپلنت را مي توان با پيوند اعضا مقايسه كرد. هرچه سلامت عمومي فرد بهتر باشد ، استفاده از ايمپلنت موفق تر انجام مي شود. به همين دليل ، شما بايد اطلاعات لازم را از پزشك خود بگيريد و اطمينان حاصل كنيد كه در زمان مناسب معاينه مي شويد. در اين روش موفقيت با تلاش بيمار و پزشك حاصل مي شود.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ تير ۱۴۰۰ | ۰۳:۴۴:۱۵ | محمد
،

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد ممكن شد

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد

بيماري سردرد يكي از رايج ترين بيماري هاي رايج بين مردم جهان است كه معمولا ناحيه سر و گردن را درگير مي كند.  بيشتر از 40 ميليون نفر از مردم جهان  دچار سردردهاي ميگرني و مزمن هستند ، كه با عث شده تخقيقات بسيار زيادي در باره درمان سردرد صورت گيرد .

در ادامه با ما همراه باشيد تا با موثرترين روشهاي درمان ميگرن و انواع سردردها آشنا شويم.

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد

بيش از  ۳۰ نوع سردرد شناخته شده وجود دارد، يكي از سردردهاي شايع سردرد ميگرني است، ميگرن، اختلالي در سيستم عصبي و سردردي تنشي بوده و قبل از بروز علائمي را از خود نشان مي‌دهد.

سردردهاي ميگرني حالتهاي تپش‌دار و كوبنده اي دارند ، معمولا از سمت چپ سر شروع مي‌شوند و ممكن است به تدريج تمام قسمت‌هاي سر و حتي چشم‌ها را هم درگير كند ، يكي از راه‌هاي تشخيص سردرد ميگرني اين است كه ، چنانچه بيمار به پشت دراز بكشد سردرد آن شدت مييابد ، اما اگر در حالت سجده قرار بگيرد سردرد آرام تر ميشود .

ابتلا به سردر هاي ميگرني در زنان بيشتر بوده و در هر سني بروز پيدا كند و ميتواند زمينه ارثي هم داشته باشد، از نشانه‌هايي كه پيش از بروز سردرد ميگرني مشاهده مي‌شوند مي‌توان به حالت تهوع، دل درد، سرگيجه، خميازه كشيدن پي در پي، عصبانيت و بداخلاقي، ميل به خوردن غذا‌هاي شيرين، استفراغ، اسهال يا يبوست و اختلالات بينايي مثل تاري ديد اشاره كرد.

بو‌ها و غذا‌ها نيز مي‌توانند باعث ايجاد سردرد ميگرني شود . مثلا ، بوي عطر و ادكلن و پياز باعث ميتواند باعث تشديد سردرد ميگرني شود  ؛ همينطور سر و صداي زياد نيز باعث شدت سردرد ميشود . 

ساير عواملي كه در بروز سردرد ميگرني نقش موثري دارند مي‌توان به استرس، اضطراب و فشار‌هاي رواني، گرسنگي و خستگي زياد ، هيجانات شديد  ، مصرف برخي از غذا‌ها مثل غذا‌هاي مانده، ساندويچي، سوسيس و كالباس، ترشي، لبنيات، آلودگي هوا، تغييرات هورموني در زمان قاعدگي،، بي‌خوابي يا كم‌خوابي،  مصرف قرص‌هاي ضدبارداري، مصرف دخانيات و مشروبات الكلي، غلظت و فشار خون بالا و ... اشاره نمود.

آشنايي با سردردها رايج

 1. 1. سردرد ميگرني

سردرد ميگرني ، يك طرف سر را درگير كرده و به صورت ضربان دار است كه معمولا با حالت تهوع، استفراغ، آلرژي به نور يا صدا همراه بوده و ممكن است از 2 تا 72 ساعت ادامه يابد و بيشتر خانمها را درگير ميكند و استرس يكي از اصلي ترين دلايل بروز و تشديد آن است.

معمولا درمان ميگرن با استفاده از مسكن ها ( قرص سردرد ) و يا بوتاكس ميگرن انجام ميشود كه به صورت موقت باعث از بين رفتن سردرد شما ميشود . 

 1. 2. سردرد سينوزيت (سينوسي)

اين نوع سردرد ، دردي عميق و دائمي كه در پشت استخوان گونه و بيني احساس ميشود دارد و همراه با تب و آبريزش ميباشد ، منشا سردرد سينوزيت ميتواند عفونت، التهاب و يا تورم در سينوس هاي سر افراد باشد .

 1. 3. سردردهاي تنشي

سردرد تنشي يكي  از رايج ترين نوع سردردها ميباشد ، كه حدود 80 درصد از مردم دنيا حداقل يك بار به آن دچار شده اند. سردرد تنشي با احساس فشار و درد در هر دو طرف سر به صورت حلقه مانند و گاهي همراه با احساس درد و خستگي در ناحيه گردن همراه است . سردرد سينوزيت ممكن است  نيم ساعت تا يك هفته طول بكشد .

 1. 4. سردرد خوشه اي

سردرد خوشه اي خيلي رايج نيست و تنها 1 درصد از جمعيت جهان به آن دچار ميشوند  ، درد يكطرفه فوق العاده شديد كه عمدتا در ناحيه اطراف يا پشت چشم احساس ميشود و ميتواند همراه با آبريزش بيني يك طرفه و اشك ريزي يك طرفه و قرمز شدن چشمها همراه باشد . سردرد خوشه اي ممكن است بين 15 دقيقه تا 2.5 ساعت ادامه داشته باشد .

 

تشخيص انواع سردردها در كلينيك هاي تخصصي سردرد

با شيوع انواع سردردها در سنين جواني و ميانسالي ،در جوامع پر استرس امروزي كه انواع فشارهاي اقتصادي و اجتماعي بر مردم تحميل ميشود، نياز به كلينيك هاي تخصصي سردرد با هدف ارائه خدمات ويژه به افراد مبتلا به انواع سردردها، تحت نظر پزشك متخصص مغز و اعصاب، بيش از هر زمان ديگري احساس ميشود.

تشابه زيادي بين سردردها وجود دارد، براي تشخيص نوع دقيق سردرد خود حتما بايد به پزشك متخصص سردرد مراجعه نماييد  . اگر در تهران هستيد پيشنهاد مراجعه به كلينيك سردرد دكتر فرشته اسفندياري ميباشد . 

در كلينيك دكتر فرشته اسفندياري نوع سردرد شما با استفاده از متد روز دنيا و پيشرفته ترين تجهيزات پزشكي و با حداقل ميزان خطا، تشخيص داده شده و درمان سردرد به طور كامل و قطعي صورت مي گيرد.

نحوه تشخيص نوع سردردها از هم

آشنايي با روش طب درد 

طب درد يا Pain Medicine پس از پيدايش علم پزشكي نوين با تلاش و كوشش دكتر ميشل اشتاينباخ و پروفسور حيدري كه پايه گذاران اين علم بودند، در سال 2008 طراحي شد.

در اكثر موارد ديده شده است كه استفاده از روشهاي مدرن و داروهاي شيميايي و حتي عملهاي جراحي، علاوه بر عوارض جانبي كه براي بيمار به همراه دارند، تا مدتها نتايج چندان مثبتي را ايجاد نميكنند و در اكثر موارد موجب درمان قطعي نيز نمي شوند.

اما در اين طب با استفاده از تكنولوژي هاي فوق پيشرفته، اقداماتي بر روي سيستم عصبي و عروقي و گردش خون انجام مي شود كه نتايج شگفت انگيزي به همراه دارد. اين روش درماني، نتايج خيره كننده اي را در زمينه درمان بيماري هاي مغز و اعصاب نمايان كرده است. تقريبا يك دهه است كه اين روش با اندازه گيري دقيق سيستم عصبي و ويژگي هاي سلولي وارد دنياي طب نوين شده و به طرز عجيبي مورد استقبال بيماران قرار گرفته است.

بر اين اساس مطالعات دقيقي در رابطه با فعاليت سلولهاي مختلف بدن انجام گرفت كه نتايج آن نشان داد، سلولها و ماهيچه هاي بدن نيز همچون يك سيستم الكتريكي پيچيده عمل مي كنند و ميدان الكتريكي مينياتوري دارند. با استناد به اين روش سلولها و بافتهاي بدن نيز قادر هستند جريانات و امواج مغناطيسي را از لحاظ مشخصات مختلف از قبيل شكل و فركانس تشخيص دهند. با اين اطلاعات مي توان بسياري از اثرات درمانهاي آلترناتيو را شرح داد.

كلام پاياني

كلينيك تخصصي سردرد دكتر فرشته اسفندياري مجري روش درماني طب درد است كه شيوه‌اي تركيبي از علوم پاراكلينيك و باليني است. اين متد كه توسط دو كشور آلمان و امريكا ابداع شده ، از تازه‌ترين روش‌هاي درماني بيماري‌هاي اعصاب و روان بوده و به‌ويژه در رفع مشكلات سر و گردن، درمان سردرد و مشكلات تعادلي بسيار كارآمد است.

اين مجموعه ضمن بررسي و تشخيص نوع بيماري، با استفاده از روش‌ها و تجهيزات روز دنيا در جهت درمان اقدام مي‌كند.

براي برقراري ارتباط اينترنتي با مجموعه دكتر اسفندياري و استفاده از مزاياي طب درد جهت درمان انواع بيماري‌ها  و رفع عوارض مربوطه به سايت اين مجموعه به آدرس  dr-esfandiari.com  مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ تير ۱۴۰۰ | ۰۴:۱۹:۴۹ | محمد
،

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد ممكن شد

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد

بيماري سردرد يكي از رايج ترين بيماري هاي رايج بين مردم جهان است كه معمولا ناحيه سر و گردن را درگير مي كند.  بيشتر از 40 ميليون نفر از مردم جهان  دچار سردردهاي ميگرني و مزمن هستند ، كه با عث شده تخقيقات بسيار زيادي در باره درمان سردرد صورت گيرد .

در ادامه با ما همراه باشيد تا با موثرترين روشهاي درمان ميگرن و انواع سردردها آشنا شويم.

درمان قطعي سردرد ميگرني و سردرد مزمن با طب درد

بيش از  ۳۰ نوع سردرد شناخته شده وجود دارد، يكي از سردردهاي شايع سردرد ميگرني است، ميگرن، اختلالي در سيستم عصبي و سردردي تنشي بوده و قبل از بروز علائمي را از خود نشان مي‌دهد.

سردردهاي ميگرني حالتهاي تپش‌دار و كوبنده اي دارند ، معمولا از سمت چپ سر شروع مي‌شوند و ممكن است به تدريج تمام قسمت‌هاي سر و حتي چشم‌ها را هم درگير كند ، يكي از راه‌هاي تشخيص سردرد ميگرني اين است كه ، چنانچه بيمار به پشت دراز بكشد سردرد آن شدت مييابد ، اما اگر در حالت سجده قرار بگيرد سردرد آرام تر ميشود .

ابتلا به سردر هاي ميگرني در زنان بيشتر بوده و در هر سني بروز پيدا كند و ميتواند زمينه ارثي هم داشته باشد، از نشانه‌هايي كه پيش از بروز سردرد ميگرني مشاهده مي‌شوند مي‌توان به حالت تهوع، دل درد، سرگيجه، خميازه كشيدن پي در پي، عصبانيت و بداخلاقي، ميل به خوردن غذا‌هاي شيرين، استفراغ، اسهال يا يبوست و اختلالات بينايي مثل تاري ديد اشاره كرد.

بو‌ها و غذا‌ها نيز مي‌توانند باعث ايجاد سردرد ميگرني شود . مثلا ، بوي عطر و ادكلن و پياز باعث ميتواند باعث تشديد سردرد ميگرني شود  ؛ همينطور سر و صداي زياد نيز باعث شدت سردرد ميشود . 

ساير عواملي كه در بروز سردرد ميگرني نقش موثري دارند مي‌توان به استرس، اضطراب و فشار‌هاي رواني، گرسنگي و خستگي زياد ، هيجانات شديد  ، مصرف برخي از غذا‌ها مثل غذا‌هاي مانده، ساندويچي، سوسيس و كالباس، ترشي، لبنيات، آلودگي هوا، تغييرات هورموني در زمان قاعدگي،، بي‌خوابي يا كم‌خوابي،  مصرف قرص‌هاي ضدبارداري، مصرف دخانيات و مشروبات الكلي، غلظت و فشار خون بالا و ... اشاره نمود.


آشنايي با سردردها رايج

 1. 1. سردرد ميگرني

سردرد ميگرني ، يك طرف سر را درگير كرده و به صورت ضربان دار است كه معمولا با حالت تهوع، استفراغ، آلرژي به نور يا صدا همراه بوده و ممكن است از 2 تا 72 ساعت ادامه يابد و بيشتر خانمها را درگير ميكند و استرس يكي از اصلي ترين دلايل بروز و تشديد آن است.

معمولا درمان ميگرن با استفاده از مسكن ها ( قرص سردرد ) و يا بوتاكس ميگرن انجام ميشود كه به صورت موقت باعث از بين رفتن سردرد شما ميشود . 

 1. 2. سردرد سينوزيت (سينوسي)

اين نوع سردرد ، دردي عميق و دائمي كه در پشت استخوان گونه و بيني احساس ميشود دارد و همراه با تب و آبريزش ميباشد ، منشا سردرد سينوزيت ميتواند عفونت، التهاب و يا تورم در سينوس هاي سر افراد باشد .

 1. 3. سردردهاي تنشي

سردرد تنشي يكي  از رايج ترين نوع سردردها ميباشد ، كه حدود 80 درصد از مردم دنيا حداقل يك بار به آن دچار شده اند. سردرد تنشي با احساس فشار و درد در هر دو طرف سر به صورت حلقه مانند و گاهي همراه با احساس درد و خستگي در ناحيه گردن همراه است . سردرد سينوزيت ممكن است  نيم ساعت تا يك هفته طول بكشد .

 1. 4. سردرد خوشه اي

سردرد خوشه اي خيلي رايج نيست و تنها 1 درصد از جمعيت جهان به آن دچار ميشوند  ، درد يكطرفه فوق العاده شديد كه عمدتا در ناحيه اطراف يا پشت چشم احساس ميشود و ميتواند همراه با آبريزش بيني يك طرفه و اشك ريزي يك طرفه و قرمز شدن چشمها همراه باشد . سردرد خوشه اي ممكن است بين 15 دقيقه تا 2.5 ساعت ادامه داشته باشد .

 

تشخيص انواع سردردها در كلينيك هاي تخصصي سردرد

با شيوع انواع سردردها در سنين جواني و ميانسالي ،در جوامع پر استرس امروزي كه انواع فشارهاي اقتصادي و اجتماعي بر مردم تحميل ميشود، نياز به كلينيك هاي تخصصي سردرد با هدف ارائه خدمات ويژه به افراد مبتلا به انواع سردردها، تحت نظر پزشك متخصص مغز و اعصاب، بيش از هر زمان ديگري احساس ميشود.

تشابه زيادي بين سردردها وجود دارد، براي تشخيص نوع دقيق سردرد خود حتما بايد به پزشك متخصص سردرد مراجعه نماييد  . اگر در تهران هستيد پيشنهاد مراجعه به كلينيك سردرد دكتر فرشته اسفندياري ميباشد . 

در كلينيك دكتر فرشته اسفندياري نوع سردرد شما با استفاده از متد روز دنيا و پيشرفته ترين تجهيزات پزشكي و با حداقل ميزان خطا، تشخيص داده شده و درمان سردرد به طور كامل و قطعي صورت مي گيرد.


نحوه تشخيص نوع سردردها از هم

آشنايي با روش طب درد 

طب درد يا Pain Medicine پس از پيدايش علم پزشكي نوين با تلاش و كوشش دكتر ميشل اشتاينباخ و پروفسور حيدري كه پايه گذاران اين علم بودند، در سال 2008 طراحي شد.

در اكثر موارد ديده شده است كه استفاده از روشهاي مدرن و داروهاي شيميايي و حتي عملهاي جراحي، علاوه بر عوارض جانبي كه براي بيمار به همراه دارند، تا مدتها نتايج چندان مثبتي را ايجاد نميكنند و در اكثر موارد موجب درمان قطعي نيز نمي شوند.

اما در اين طب با استفاده از تكنولوژي هاي فوق پيشرفته، اقداماتي بر روي سيستم عصبي و عروقي و گردش خون انجام مي شود كه نتايج شگفت انگيزي به همراه دارد. اين روش درماني، نتايج خيره كننده اي را در زمينه درمان بيماري هاي مغز و اعصاب نمايان كرده است. تقريبا يك دهه است كه اين روش با اندازه گيري دقيق سيستم عصبي و ويژگي هاي سلولي وارد دنياي طب نوين شده و به طرز عجيبي مورد استقبال بيماران قرار گرفته است.

بر اين اساس مطالعات دقيقي در رابطه با فعاليت سلولهاي مختلف بدن انجام گرفت كه نتايج آن نشان داد، سلولها و ماهيچه هاي بدن نيز همچون يك سيستم الكتريكي پيچيده عمل مي كنند و ميدان الكتريكي مينياتوري دارند. با استناد به اين روش سلولها و بافتهاي بدن نيز قادر هستند جريانات و امواج مغناطيسي را از لحاظ مشخصات مختلف از قبيل شكل و فركانس تشخيص دهند. با اين اطلاعات مي توان بسياري از اثرات درمانهاي آلترناتيو را شرح داد.


كلام پاياني

كلينيك تخصصي سردرد دكتر فرشته اسفندياري مجري روش درماني طب درد است كه شيوه‌اي تركيبي از علوم پاراكلينيك و باليني است. اين متد كه توسط دو كشور آلمان و امريكا ابداع شده ، از تازه‌ترين روش‌هاي درماني بيماري‌هاي اعصاب و روان بوده و به‌ويژه در رفع مشكلات سر و گردن، درمان سردرد و مشكلات تعادلي بسيار كارآمد است.

اين مجموعه ضمن بررسي و تشخيص نوع بيماري، با استفاده از روش‌ها و تجهيزات روز دنيا در جهت درمان اقدام مي‌كند.

براي برقراري ارتباط اينترنتي با مجموعه دكتر اسفندياري و استفاده از مزاياي طب درد جهت درمان انواع بيماري‌ها  و رفع عوارض مربوطه به سايت اين مجموعه به آدرس  dr-esfandiari.com  مراجعه نماييد.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ تير ۱۴۰۰ | ۰۶:۰۰:۴۴ | محمد
،

كنكور 1400 از آغاز تا برگزاري

كنكور 1400

كنكور 1400 به تعويق مي‌افتد؟ اصلا برگزار مي‌شود؟ سئوالات آن چگونه طرح خواهند شد؟ آيا بازهم ممكن است نظام قديم و جديد سئوالات مجزا داشته باشند؟ اين پرسش‌ها و بسياري از سئوالات ديگر اين روزها حسابي ذهن همه كنكوري‌ها و خانواده‌هايشان را درگير خود كرده است. كنكور خودش يك آزمون سخت و طاقت‌فرسا بود، حالا كرونا و اكثريت بچه‌هاي نظام جديد در كنار اوضاع رو به ‌انقراض نظام قديم‌ها آن را عملا به يك ماراتن نفس‌گير تبديل كرده است. پارسال برخلاف همه مخالفت‌ها، اعتراض‌ها و تعويق زمان اوليه، دولت، وزارت علوم و سازمان سنجش درنهايت موفق شدند كنكور را برگزار كنند. اما امسال درحالي‌كه زمان زيادي تا كنكور سراسري باقي نمانده، هنوز ابهامات زيادي درباره تغيير تاريخ يا حتي لغو برگزاري آن وجود دارد.


نحوه برگزاري كنكور 1400

از وقتي فارغ‌التحصيلان نظام جديد 6 – 3 – 3 به سد كنكور سراسري رسيدند، سازمان سنجش آموزش كشور كنكور 98 و 99 را با توزيع 2 نوع دفترچه سئوال برگزار كرد. البته در سال 98 سئوالات براي هر گروه از داوطلبان نظام قديم و جديد جداگانه توزيع شد اما در كنكور 99 داستان فرق داشت و دفترچه سئوالات از ميان 2 گزينه توسط خود داوطلبان قابل انتخاب بود. ولي بايد به قطعيت بگوييم نحوه برگزاري كنكور 1400 تغيير كرده و در اين ماراتن تنها يك دسته سئوال مطابق با منابع نظام جديد در ميان داوطلبان توزيع مي‌شود. يعني در كنكور امسال تنها يك نوع سئوال از ميان كتاب‌هاي نظام جديد شامل پايه‌هاي دهم، يازدهم و دوازدهم طرح مي‌شود. پس بر و بچه‌هاي داوطلب كنكور 1400 نظام قديم نيز بايد كتاب‌هاي خودشان را بايگاني كنند و به مطالعه‌هاي كتب نظام جديد رو بياورند. در ابتدا گفتيم، داوطلبان نظام‌قديم‌ كه اكثرا متولدين دهه هفتاد به قبل هستند، رو به انقراض‌اند.


كنكور 1400 نيز براساس روندي كه از سال 92 به اين‌سو ادامه داشته، در قالب يك آزمون تجميعي براي دانشگاه آزاد و سراسري برگزار مي‌شود. همچنين معدل در نتيجه كنكور فارغ‌التحصيلان نظام جديد و قديم رشته‌هاي رياضي، تجربي، انساني و علوم و معارف اسلامي اثرگذار است. البته اثر مثبت دارد.


زمان برگزاري كنكور 1400

كنكور 1400 براساس تقويم سازمان سنجش قرار است ابتداي تيرماه برگزار شود. فعلا هم خبري رسمي از تعويق كنكور 1400 اعلام نشده و به‌نظر مي‌رسد صداي پاي كنكور كم‌كم به گوش مي‌رسد و نفس‌ها بايد در سينه حبس شوند. مخصوصا با وجود كرونا و ماسك!


در پاسخ به اين سئوال كه «كنكور 1400 چه تاريخي است؟» بايد گفت كنكور 1400 فعلا قرار است از چهارشنبه نهم تا شنبه دوازدهم تيرماه براي گروه‌هاي آزمايشي مختلف برگزار مي شود، معمولا روال به اين صورت است كه ابتدا سوالات كنكور انساني 1400 و سوالات كنكور رياضي 1400 به همراه كنكور هنر برگزار شده و سپس سوالات كنكور تجربي 1400 و كنكور زبان برگزار مي شود. به طور كلي يعني 4 روز و بيشتر از روال معمول، آن‌هم به‌علت بلاي روزگار ما يعني بيماري كرونا. مثل هميشه هم از يك هفته قبل مي‌توانيد كارت ورود به جلسه را به‌صورت آنلاين دريافت كنيد. اما باتوجه به افت‌وخيزهاي آمار كوويد-19 در كنار اعتراض‌ها و درخواست‌ها براي تغيير زمان برگزاري اين آزمون، سرنوشت كنكور 1400 با كرونا گره خورده و تغيير تاريخ آن اصلا دور از انتظار نيست.


آيا ممكن است كنكور 1400 اصلا برگزار نشود؟

در جواب‌تان بايد بگوييم متاسفانه يا خوشبختانه بله! زيرا سخنگوي سازمان سنجش مرجع اصلي تصميم‌گيري در اين‌باره را ستاد ملي مبارزه با كرونا دانسته و احتمال تغيير تاريخ كنكور 1400 را رد نكرده است. پس احتمال اندكي حتي براي لغو اين آزمون نيز وجود دارد. از سوي ديگر گروهي از

امكان برگزاري كنكور 1400 به‌صورت مجازي سخن مي‌گويند و مدعي هستند شرايط آن فراهم است. البته صحبت از مهيا بودن اوضاع برگزاري كنكور به‌صورت آنلاين براي سراسر كشور كمي سخت به‌نظر مي‌رسد. اما مي‌گويند ديگر، ما هم مي‌گوييم! از ما مي‌پرسيد احتمال تعويق از عدم برگزاري يا كنكور آنلاين بيشتر است. هرچند شانس برگزاري در همين تاريخ فعلي بيش از همه گزينه‌ها قطعيت دارد. پس مدادهاي‌تان را بتراشيد و پاك‌كن، ماسك، شيلد، خودكار، مدرك شناسايي و خلاصه هرچه بايد ببريد را از همين الان سر دست بگذاريد.


آخر داستان...

كنكور 1400 مثل همه دوره‌هاي قبلي كنكور قرار نيست تعيين‌كننده همه اتفاق‌هاي مثبت و منفي زندگي داوطلبان باشد اما بالاخره يكي از دروازه‌هاي ورود به آينده شغلي محسوب مي‌شود. از ما نظر مي‌خواهيد زياد خودتان را درگير تعويق يا عدم برگزاري كنكور نكنيد. اصل را بر اين بگذاريد كه كنكور حتما برگزار مي‌شود و شما هم مي‌توانيد همه آموخته‌ها و داشته‌هايتان را روي پاسخ‌نامه بياوريد. به دانشگاه دلخواه‌تان متناسب با كوششي كه كرده‌ايد فكر كنيد، تا مي‌توانيد در زمان باقيمانده تست بزنيد، با كمك تست‌ها نكته بياموزيد و درنهايت به خدا توكل كنيد. موفقيت از آن شماست، ترديد نداشته باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ تير ۱۴۰۰ | ۰۳:۵۱:۴۹ | محمد
،

بهترين مارك يخچال فريزر ايراني

 

منبع: پلازا مگ

اگر به دنبال خريد از بهترين مارك يخچال فريزر ايراني هستيد قطعاً برندهاي گوناگوني را شنيده ايد و شايد دچار سردرگمي شده ايد، ما مي ‌خواهيم دو مارك معتبر كه در صدر بهترين مارك يخچال و فريزر ايراني از نظر خريداران قرار دارند را با يكديگر مورد بررسي قرار دهيم تا شما عزيزان بتوانيد بهترين مدل را در ميان اين دو مارك معتبر براي خود انتخاب نماييد حتما و يخچالHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"فريزرHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"امرسان و يخچالHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"فريزرHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"هيماليا دو نام آشنا براي بسياري از شما مي باشند.


كه هر دوي آنها توانستند محصولات خود را با بهترين كيفيت و استانداردها در مدل هاي متنوع  با مناسب ترين قيمت ارائه دهند كه ما در ادامه اين مطلب قصد داريم به بررسي آنها بپردازيم پيش از هر چيز لازم است انواع يخچال فريزر را در دسته بندي هاي مختلف به شما عزيزان معرفي كنيم يخچال فريزر بالا پايين به دو صورت فريزر بالا و فريزر پايين،يخچال سايد باي سايد، يخچال دوقلو و مدل هاي يخچال تك و فريزر تك از دسته‌ بندي‌هاي كلي اين دسته كه هر دوي آنها به عنوان بهترين يخچال فريزر ايراني بشمار مي روند را انتخاب كنيد سپس به شما پيشنهاد مي كنيم انتخاب خود را در نوع دسته بندي محصول خود مدلي مناسب را با بررسي ويژگي هايش انجام دهيد، در ابتدا به صورت كاملاً مختصر به توضيح اين دو برند معتبر يخچال فريزر هيماليا و يخچال فريزر امرسان خواهيم پرداخت و پس از آن به ويژگي هاي مشترك و مهم موجود خواهيم پرداخت تا شما عزيزان بتوانيد بهترين يخچال فريزر را براي خود انتخاب نماييد.

يخچال فريزر امرسان

قطعا نام آشناي امرسان را به عنوان پرفروش ترين مارك يخچال و فريزر در بازار ايران و بهترين مارك شنيده ايد و شعار معروف  امرسان را در تبليغات تلويزيوني خود به عنوان "زيبا،جادار، مطمئن" در ذهن خود داريد، شركت امرسان فعاليت خود را از سال 1360 آغاز كرده است كه از همان روزتوانسته سطح كيفيت و توليدات محصولات خود را به گونه اي حفظ كند كه باعث شده تا در طي فعاليت خود تا به امروز كه بيش از نيم قرن مي گذرد در ميان معتبرترين و بهترينHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"ماركHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"يخچالHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"فريزرHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer" HYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"اHYPERLINK "https://20bekhar.com/43-top-and-bottom-refrigerator-freezer"يراني شناخته و ماندگار شود امرسان توليدات متنوع در انواع يخچال و فريزر دارد كه در رنگ بندي سفيد يا استيل توليدات خود را به گونه ‌اي عرضه داشته است كه افراد با توان مالي مختلف بتوانند مدلي همراه با كارايي بالا و طول عمر زياد را در اختيار داشته باشند. در دسته بندي كليه يخچال فريزر امرسان مدل هاي متنوعي را در يخچال سايد باي سايد، يخچال دوقلو، مدل هاي تك يخچال و فريزر خواهيد ديد و اين امكان براي شما فراهم است تا كاملاً بر اساس هزينه و سليقه خود مدل مورد نظرتان را از اين مارك معتبر انتخاب نماييد.


نگاهي به يخچال فريزر هيماليا

شركت هيماليا توانسته با حفظ و ارتقاع كيفيت محصولات خود بخصوص يخچال فريزر هيماليا در طول نيم قرن  به عنوان بهترين مارك يخچال فريزر ايراني شناخته شود و رقيبي جدي براي ديگر برندها محسوب شود. شركت همياليا با استفاده از به روزترين تكنولوژي هاي روز دنيا توانسته انواع يخچال سايد و يخچال دوقلو يخچال بالا پايين و مدل هاي ديگر را به بازار عرضه كند كه هر كدام داراي ويژگي هاي منحصر به فرد خود مي باشند اما آن چيزي كه در اين برند معتبر هيماليا و امرسان مهم است، استفاده از قطعات با كيفيت، ويژگي هاي خاص آنها در توليد اين دسته از محصولات است كه در ادامه اين متن به توضيح هر كدام از آنها خواهيم پرداخت.

كمپرسو و موتور يخچال فريزر

كمپرسور يا همان موتور يخچال كه مهم ترين قطعه استفاده شده در يخچال فريزر به شمار مي ‌رود در دو برند از بهترين مارك يخچال فريزر ايراني هيماليا و امرسان از بهترين نوع آن استفاده شده است، اگر بخواهيم به طور كلي و در يك كلمه بگوييم كمپرسور چه كار مي كند مي‌توانيم بگوييم كه اين قطعه كار سرماسازي يخچال و فريزر را به عهده دارد و قسمت عمده قيمت يخچال فريزر بسته به اين قطعه مي باشد اگر چه ويژگي هايي ديگر نيز بر قيمت يخچال و فريزر تاثير دارد اما كمپرسور از مهمترين قطعات به كار رفته در يخچال و فريزر مي باشد، لازم به ذكر است هرچه از تكنولوژي هاي روز و جديد در يخچال به كار برود از ميزان فشار به كمپرسور و موتور يخچال فريزر نيز مي كاهد و خود مي ‌تواند باعث طول عمر بيشتر دستگاه شود همان طور كه اشاره كرديم در اين دو برند يخچال فريزر هيماليا و يخچال فريزر امرسان از بهترين نوع كمپرسور استفاده شده است كه در كنار سيستم هاي ديگر استفاده شده در اين دستگاه توانسته است با حداكثر طول عمر و بهترين كارايي عمل كند.


سيستم بدون برفك No Frost

يقينا در يخچال هاي قديمي ديده ‌ايد كه برفك هاي ايجاد شده در فريزر و مواد غذايي شما را ملزم به اين ميكند تا درون آن را چند روز يكبار تميز كنيد اما در جديدترين مدل هاي يخچال فريزر امرسان و يخچال فريزر هيماليا شما با داشتن سيستم صد در صدي بدون برفك نوفراست يا ديفراست ديگر نياز به تميز كردن دستگاه خود براي از بين بردن برفك هاي داخل دستگاه نمي باشيد.

سيستم چندگانه گردش هوا Multi Air Flow

اين سيستم در بهترين مارك يخچال فريزر ايراني يعني يخچال فريزر امرسان و يا يخچال فريزر هيماليا باعث به چرخش در آمدن هوا در يخچال و فريزر مي شود به اين صورت كه هوا براي خنك شدن به داخل كمپرسور هدايت مي شود بعد از گذشتن از لولوه هاي خنك شونده و گذشتن از فيلترهاي مختلف از طريق دريچه هاي كوچكي كه در بين طبقات قرار گرفته شده به داخل يخچال و فريزر برگردانده مي شود اين امر باعث مس شود ميزان سرما و رطوبت بين تمام طبقات يكسان شود و از ساكنان ماندن هوا در درون يخچال و فريزر جلوگيري مي ‌كند تا سرما در دستگاه شما جريان داشته باشد از اين سو شما مي‌توانيد با ماندگاري بسيار بالاتري مواد غذايي خود در اختيار داشته باشيد.

سيستم رفع كننده بوي بد Air Fresh Filter

در بهترين مارك يخچال فريزر ايراني از جمله برندهاي ذكر شده يعني هيماليا و امرسان سيستم رفع كننده بوي بد با بهينه ترين حالت قرار گرفته است البته لازم است به اين نكته مهم اشاره كنيم كه در هنگامي كه مدلي از دستگاه را در ميان انواع يخچال فريزر هيماليا و يا يخچال فريزر امرسان انتخاب مي كنيد با در نظر گرفتن داشتن يا نداشتن اين سيستم ها مي توانيد گزينه هاي بهتري را براي خود انتخاب كنيد و در يخچال هاي قديمي زماني كه در يخچال يا فريزر خود را باز مي كرديد بوي غذا و مواد غذايي فريز شده به مشام شما ميخورد و مواد غذايي بوي يديگر را مي گرفتند اما با استفاده از اين تكنولوژي اين برندهاي معتبر توانسته اند با استفاده از فيلتر هواي Air Fresh Filter هواي به گردش در آمده در يخچا و يا فريزر را فيلتر كرده و بوي بد آنها را بگيرد تا بوي بد در داخل دستگاه باقي نماند و اين امر باعث مي شود تا بوي مواد غذايي در داخل يخچال فريزر باقي نماند و هم اينكه مواد غذايي روي يكديگر را به خود نگيرد.

فيلتر تهويه هواي آنتي باكتري Air-Fresh Filter

اين سيستم در جديدترين و پرفروش ترين مدل هاي توليدي در انواع يخچال فريزر امرسان و هيماليا وجود دارد كه با استفاده از يك فيلتر هواي آنتي باكتريال انجام مي شود، همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره كرديم هواي هدايت شده به سمت كمپرسور بعد از گذشتن از فيلتر رفع كننده بوي بد از فيلتر هواي آنتي باكتري مي گذرد و در اينجا باكتري هاي موجود در هوا از بين رفته كه علاوه بر بهداشت و سلامت مواد غذايي باعث ميشود تا با از بين رفتن باكتري هاي اضافي به ماندگاري هر چه بيشتر مواد غذايي كمك بسزايي كند، به جهت استفاده از چنين تكنولوژي هايي در اين دو برند باعث شده به عنوان بهترين مارك يخچال فريزر ايراني شناخته شوند.

سرما و انجماد سريع Super Cooling/Freezing

داشتن قابليت سرماي سريع و انجماد سريع در بسياري از مدل‌هاي يخچال فريزر هيماليا و امرسان به شما اين امكان را مي دهد تا در هنگامي كه مواد غذايي خود را در فريزر يا يخچال تان مي گذاريد از اين قابليت به منظور عملكرد سريع دستگاه يخچال و فريزر خود استفاده كنيد، به ياد داشته باشيد كه با استفاده از اين سيستم و انجماد سريع مواد غذايي باعث مي شود تا رنگ، طعم و عطر مواد غذايي بهتر حفظ شود و از همين رو شما شاهد كيفيت بالاتر فريز شدن مواد غذايي در اين دو بهترين مارك يخچال فريزر ايراني خواهيد بود.


ميني بار، آبريز و يخ ساز

ميني بار در واقع درب كوچك يا به نسبت كوچك تري است كه بر روي درب اصلي يخچال قرار گرفته است كه اين امكان را به شما مي دهد تا از اين درب بتوانيد براي برداشتن موادغذايي گذاشته شده در آن محل استفاده كنيد كه عمدتاً ميني بارها بر روي مدل هاي سايد باي سايد و يا مدل هاي يخچال دوقلو ديده مي‌شود وجود آبريز و يخ ساز نيز در اين دو برند به عنوان بهترين مارك يخچال فريزر ايراني مي ‌تواند از آپشن هاي ديگر در انواع يخچال فريزر امرسان و يخچال فريزر هيماليا به شمار ‌رود كه در مدل هاي متنوع استفاده از آنها را براي شما آسان تر نمايد البته به اين نكته مهم اشاره كنيم كه اين قابليت ها علاوه بر كارايي آسان تر به شما اين امكان را مي دهد تا اجبار كمتري به باز كردن درب يخچال و فريزر خود براي برداشتن يخ ليوان آب يا مواد غذايي مورد نياز خود داشته باشيد؛ از آنجايي كه در با هر بار باز كردن درب يخچال و فريزر كمپرسور و يا موتور مجبور است براي سرماي از دست رفته مجدداً كار خود را انجام دهد پس داشتن اين امكانات مي تواند فشار كمتري به موتور يخچال شما بياورد و به بالا رفتن طول عمر موتور و كاهش مصرف انرژي كمك بسيار زيادي مي كند. لذا در هنگام انتخاب و خريد يخچال فريزر داشتن آبريز و يخساز اتوماتيك و ميني بار مي ‌تواند از جمله اركان مهم در انتخاب مدل شما محسوب گردد و باز نيز تاكيد مي كنيم شما نه تنها سادگي و سهولت در استفاده بلكه طول عمر بيشتري را براي دستگاه خود انتخاب نموده ايد.

ساير مشخصات

از ديگر مواردي كه مي ‌توان در بهترين مارك يخچال فريزر ايراني و يا خارجي بدان اشاره كرد كه در هر دو برند يخچال فريزر هيماليا و امرسان نيز به آن توجه شده است تقسيم بندي كاملا مناسب به قسمت يخچال و فريزر مي باشد و اين امكان براي شما مهيا مي باشد تا شما از حداكثر گنجايش و فضاي داخلي يخچال و فريزر خود استفاده كنيد داشتن فيلتر تصفيه آب، نور داخلي، زنگ هشدار باز بودن درب، سيستم قفل كودك و صفحه نمايشگر لمسي براي تنظيم درجه و مشاهده آن از ديگر ويژگي هايي است كه در انواع مدل يخچال فريزر امرسان ايا يخچال فريزر هيماليا مي تواند براي شما قابل مشاهده باشد.

در انتها بايد به اين نكته اشاره كنيم كه قيمت يخچال فريزر امرسان و قيمت يخچال فريزر هيماليا به نسبت كارايي و قطعات استفاده شده در آنها مي ‌تواند انتخابي كاملا اقتصادي و منطقي براي شما باشد به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم خريد يخچال و فريزر خود را از مكاني معتبر انجام دهيد و كالايتان را همراه با گارانتي شركتي در اختيار داشته باشيد چرا كه با اطمينان مي توانيم بگوييم كه اين دو شركت توليدكننده سرمايش بهترين نوع خدمات پس از فروش را در اختيار شما عزيزان خواهند گذاشت.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۳۸:۲۶ | محمد
،

راهنماي خريد انواع اجاق گاز اخوان

به گزارش مجله اينترنتي دكوكده و به نقل از 20 بخر انواع اجاق گاز اخوان كه به عنوان بهترين مارك اجاق گاز ايراني به شمار مي ‌رود به دليل تناسب كيفيت كارايي و قيمت‌ مناسب محصولات اين برند يكي از پرفروش ترين ها در ايران به شمار مي ‌رود. انواع اجاق گاز اخوان كه به صورت صفحه گاز روميزي و يا توكار، اجاق گاز فردار و يا مبله توليد مي گردد كه در تنوع رنگ بندي و صفحات مختلف از جمله صفحه استيل و شيشه و در رنگ هاي مشكي، سفيد توليد شده است.

ما در اينجا سعي داريم كه انواع صفحه اجاق گاز روميزي توكار يا مبله (فردار) اخوان را با شما مورد بررسي قرار دهيم تا شما عزيزان بتوانيد در انتهاي اين مطلب بهترين مدل از بهترين مارك اجاق گاز روميزي را براي آشپزخانه خود انتخاب نماييد. پيش از هر چيز لازم است بدانيد آن چيزي كه در هنگام انتخاب يك محصول مي ‌تواند بسيار مهم باشد، علاوه بر وجود استاندارد هاي استفاده شده، كارايي و تناسب كيفيت، طول عمر و سطح قيمت اجاق گاز اخوان مي باشد اگر بخواهيم ساده تر به اين نكته اشاره كنيم خريد اجاق گاز اخوان، انتخابي از با كيفيت ترين ها همراه با قيمت مناسب است.

در ابتدا مي توانيم انواع اجاق گاز اخوان را به دو دسته مختلف تقسيم مي كنيم: دسته اجاق گاز صفحه اي روميزي كه به صورت توكار توليد مي ‌شوند و مدل‌ هاي مبله كه به عنوان مدل هاي اجاق گاز فردار اخوان شناخته مي شوند.

 

انواع اجاق گاز روميزي اخوان 

انواع اجاق گاز روميزي اخوان امروز طرفداران بسيار زيادي را به خود جلب كرده است اگر شما نيز در دسته افرادي هستيد كه ترجيح مي دهيد يك اجاق گاز توكار و روميزي مجزا از فر در منزل خود داشته باشيد، انتخاب انواع صفحه گاز روميزي بهترين گزينه براي شماست البته به اين نكته اشاره كنيم كه جديدترين مدل اجاق گاز به صورت روميزي طرفداران بسيار زيادي در دنيا را به دليل جاگيري كمتر، حمل و نقل آسان تر و ديزاين جديد تر به خود اختصاص داده است و شركت اخوان نيز انواع اجاق گاز روميزي و صفحه گاز توكار خود را در تنوع بسيار زيادي توليد كرده است تا تمامي افراد بتوانند بر اساس سليقه و بودجه‌ اي كه در نظر گرفته اند خريدي ساده تر داشته باشد. لازم به ذكر است كه با توجه به كيفت محصولات اين شركت قيمت اجاق گاز اخوان در مدل هاي روميزي تا حدي اقتصادي و مناسب به شمار مي ‌رود كه مي ‌تواند با مدل اجاق گازهاي خارجي رقابت داشته باشد.

اگر بخواهيم به طور كلي انواع اجاق گاز روميزي را دسته ‌بندي كنيم بايد به اين نكته اشاره كنيم كه انواع اجاق گاز صفحه اي و روميزي به صورت استيل يا شيشه در محدوده پخت هاي متنوع توليد شده ‌اند و كاملاً بر اساس جاي شما در آشپزخانه و ديزاين منزل تان مي توانيد اين مدل ها را انتخاب نماييد.

درباره اجاق گاز شيشه اي اخوان بايد به اين نكته اشاره كنيم كه اين دسته از صفحه گازهاي روميزي كه به صورت توكار توليد شده‌ اند و داراي صفحه شيشه اي از جنس سراميك سكوريت مي باشد؛ جنس اين صفحه ها مقاوم در برابر حرارت و ضد ضربه مي باشد و از ويژگي هاي مهم ديگر اين صفحه گاز شيشه اي اخوان مي ‌توان به ضد خش بودن آنها و سهولت در پاك كردن سطح صفحه هاي آنها اشاره نمود و شما ديگر لازم نيست در هنگام انتخاب و خريد اجاق گاز شيشه اي اخوان نگران ماندگاري لك بر روي صفحه هاي انواع اجاق گاز اخوان باشيد. اين دسته از محصولات شركت اخوان نيز در تنوع رنگي مشكي و سفيد توليد شده است و شما عزيزان مي توانيد اجاق گاز 5 شعله اخوان تا 2 شعله آن را بنا به فضاي خود انتخاب نماييد، لازم به ذكر است كه فواصل استاندارد محدوده هاي پخت در انواع اجاق گاز روميزي اخوان امكان استفاده هم زمان از شعله ها را فراهم مي سازد.

 

انواع اجاق گاز استيل اخوان 

انواع اجاق گاز استيل اخوان به دليل داشتن جنس مناسبي بر روي صفحه شان طرفداران بسيار زيادي را به خود جلب كرده است چراكه اين استيل به كار رفته شده بر روي صفحه گاز اخوان به گونه اي مي باشد كه علاوه بر ضد خش بودن، به سادگي قابل پاك شدن مي باشند. اين جنس از استيل مقاوم در برابر حرارت و خش دار مي باشد كه همين امر باعث مي شود تا به مرور زمان ظاهر زيباي خود را حفظ كنند و اگر غذاي شما سر رفت يا هرگونه لكه هاي بر روي اجاق گاز روميزي استيل شما ايجاد شد، به سادگي با يك دستمال و بدون ماندگاري لكه تميز شود. شما در انواع اجاق گاز استيل اخوان نيز مي توانيد بنا به جاي خود در آشپزخانه ‌تان اجاق گاز 5 شعله استيل اخوان را تا 2 شعله انتخاب نماييد و همانطور كه در مدل شيشه نيز اشاره نموديم، تمام شعله ها در فواصل كاملاً استاندارد طراحي شده اند و شما امكان استفاده هم زمان از محدوده هاي پخت را خواهيد داشت كه با در نظر گرفتن كيفيت آن متوجه مناسب بودن قيمت اجاق گاز اخوان خواهيد شد.

ويژگي هاي مشترك انواع صفحه گاز صفحه اي 

از آنجايي كه يكي از پركاربردترين وسيله ها در هر آشپزخانه اي اجاق گاز به شمار مي ‌رود لذا دانستن ويژگي‌ هاي فني و مشخصات اين دستگاه پركاربرد از مهم ترين اركان انتخاب در خريد شما محسوب مي ‌شود. اخوان بالاي نيم قرن است فعاليت فروش گسترده اي دارد و توانسته يكي از با كيفيت ‌ترين اجاق گاز ايراني را توليد كند، خالي از لطف نيست كه به اين نكته اشاره كنيم كه هنگامي كه سخن از بهترين مارك اجاق گاز ايراني يعني اخوان به ميان مي ‌آيد قطعاً معروفيت اين برند اتفاقي نبوده است و عملكرد مناسب و با كيفيت محصولاتش توانسته اخوان را به اينجا برساند كه هر يك از ما، نام درخشانش را در دسته محصولات اجاق گاز بشنويم. از ديزاين، ظاهر زيبا و با كيفيت اجاق گاز اخوان كه بگذريم، مي رسيم به بخش موارد فني شركت اخوان، از اين رو سعي داريم در ادامه اين متن با بيان ويژگي‌ هاي مهمي كه به اين برند معتبر اعتبار بخشيده است همراه شما باشيم.

 

بررسي عملكرد ترموكوپل 

شركت اخوان انواع صفحه گاز روميزي و اجاق گاز ‌هاي خود را همراه با بالاترين سطح استاندارد و ايمني توليد مي ‌كند، وجود ترموكوپل هاي فوق سريع در انواع اجاق گاز اخوان مي تواند امنيت شعله را براي شما تضمين خواهد نمود. اگر در اينجا بخواهيم نگاهي داشته باشيم به ساختار يك ترموكوپل بايد بگوييم ترموكوپل ها از دو فلز غير هم جنس توليد شده‌اند كه از يك سمت به يكديگر جوش خوردند و تا زماني كه انتقال حرارت صورت گيرد، جريان گاز وجود دارد و به محض اينكه به صورت سهوي و بنا به هر علتي شعله خاموش شود جريان گاز قطع مي گردد بارها و بارها در هر خانه ‌اي اتفاق افتاده است كه شعله ها براثر سر رفتن غذا و يا كم شدن اكسيژن در فضا و به هر علت ديگري همچون وزيدن باد خاموش شود و اين امر يكي از تكرار شدني ترين موارد در هنگام استفاده از يك اجاق گاز روميزي و يا مبله به شمار مي ‌رود، در اين زمان مي باشد كه يك ترموكوپل فوق سريع عملكرد خود را انجام مي ‌دهد و جلوي پخش گاز در فضا را خواهد گرفت و از هرگونه آتش سوزي و مسموميت ناشي از گاز جلوگيري خواهد كرد لذا در هنگام خريد اجاق گاز اخوان ديگر لازم نيست نگران امنيت دستگاه خود باشيد چراكه شما يكي از استاندارد ترين اجاق گاز روميزي و صفحه اي را براي آشپزخانه خود انتخاب نموده ايد. اين ويژگي در كنار مشخصات ديگر اين دستگاه باعث شده است كه ما بتوانيم قيمت اجاق گاز اخوان را به نسبت كيفيت آن كاملاً منطقي و اقتصادي برشماريم.

بررسي فندك اتوماتيك 

يكي ديگر از امكانات اجاق گاز اخوان مي توانيم به استفاده از بهترين نوع فندك اتوماتيك در جديدترين اجاق گاز اخوان اشاره كنيم به كار برده شده است و شما به آساني مي توانيد با فشردن ولوم هاي دستگاه رو به پايين و چرخاندن آن برخلاف عقربه هاي ساعت هر يك از شعله ها را به صورت مجزا و سريعاً روشن فرماييد، جنس اين نوع از فندك ها با طول عمر بسيار بالا، ساليان طولاني بدون خرابي مي تواند براي شما كار كند، استفاده از اين نوع فندك و ترموكوپل توسط اين شركت در كنار قيمت اجاق گاز اخوان توانسته نظر بسياري از افراد را به خود جلب كند و رقيبي سر سخت براي برندهاي خارجي بشمار آيد.

نگاهي بر شبكه هاي چدن در اجاق گاز اخوان

يكي ديگر از ويژگي ‌هاي انواع اجاق گاز اخوان داشتن شبكه‌ هاي از جنس چدن بر روي محدوده‌ هاي پخت آن مي باشد كه داراي ويژگي هايي است كه به صورت مختصر در اينجا بدان اشاره خواهيم كرد جنس چدن هاي استفاده شده در اين دستگاه‌ نسوز مي باشد كه بر اثر مرور زمان و قرارگيري بر روي حرارت تغيير رنگي در آنها ايجاد نخواهد شد كه اين امر باعث مي‌ شود كه شما ظاهر زيباي اجاق گاز روميزي تان را ساليان سال همانند روز اول در اختيار داشته باشيد از ديگر مشخصات اين جنس از چدن مي‌ توان به شستشوي آسان آن اشاره نمود، شما به آساني مي‌ توانيد چدن ها را درون ماشين ظرفشويي يا به صورت دستي با آب و صابون بشوييد و پس از شستشو شما شاهد ماندگاري لك بر روي آنها نخواهيد بود. در انواع اجاق گاز روميزي هاي اخوان شما شبكه هاي متفاوتي با طراحي هاي مختلف خواهيد ديد كه علاوه بر پخش يكنواخت حرارت براي پخت غذا به صورت تك تك و جداگانه براي محدوده‌ هاي پخت يا به صورت يكپارچه تر طراحي شده اند.

قطعات به كار رفته در انواع گاز اخوان

تمامي قطعات استفاده شده در شركت اخوان براي توليد انواع اجاق گاز روميزي استيل و شيشه اي داراي كيفيت بسيار بالا يي مي باشد، البته به اين نكته اشاره كنيم كه برخي از مدل هاي توليدي اين شركت با قطعات خارجي و ايتاليايي مي باشد و به همين دليل شما مي ‌توانيد تنوع قيمت در مدل هاي متنوع اجاق گاز روميزي اخوان را شاهد باشيد اما لازم است به اين نكته تأكيد كنيم كه چه در مدل ها با قطعات خارجي و چه در قطعات ايراني درجه يك، دستگاه هاي توليد شده توسط اين شركت قطعاً قيمت اجاق گاز اخوان را مي ‌تواند به انتخابي كاملا منطقي و اقتصادي براي شما عزيزان رقم زند.

 

نگاهي بر انواع اجاق گاز فردار اخوان

همانطور كه اشاره كرديم انواع اجاق گاز اخوان به صورت روميزي يا اجاق گاز فردار توليد شده است، انواع اجاق گاز فردار اخوان را كه به صورت اجاق گازهاي مبله مي ‌شناسيم با ديزايني زيبا و به كارگيري به روزترين تكنولوژي هاي روز دنيا توليد شده اند و اين دستگاه هاي دوكاره مي تواند كارايي هاي بسيار تكميلي را در اختيار شما بگذارد، انواع اجاق گاز مبله اخوان با فرهايي در گنجايش هاي متفاوت توليد شده است كه اين فر ها به دليل داشتن لعاب با كيفيت و خاص خود به آساني قابل پاك شدن مي باشند چراكه سطح داخلي آنها مانده هاي غذا و چربي را بر روي خود نگه نمي دارند.

انواع اجاق گاز فردار معمولاً داراي جوجه گردان هايي با موتورهاي پيشرفته و قدرتمند مي باشند كه به دليل پخش يكنواخت حرارت در داخلشان طبخ يكنواخت جوجه را در اختيار شما مي گذارد، شما توانيد براي پخت انواع غذا، كيك، پيتزا و يا جوجه از اين اجاق گاز فردار اخوان به عنوان يك دستيار آشپزخانه حرفه ‌اي استفاده كنيد، اگر شما نيز در دسته افرادي هستيد كه مي خواهيد يك اجاق گاز مبله و فر دار را براي خود تهيه كنيد، پس انتخاب از بهترين مارك اجاق گاز فر دار اخوان مي ‌تواند انتخابي مناسب‌ براي شما عزيزان باشد، با خريد اجاق گاز فردار اخوان يا همان مبله شما يك تير و دو نشان داشته ايد و يك دستگاه فر گازي و برقي تكميل با كاريي هاي بالا و يك اجاق گاز مجزا را در اختيار خواهيد داشت و از اين رو مي توانيم بگوييم قيمت اجاق گاز فردار اخوان مي ‌تواند براي شما بسيار به صرفه و منطقي باشد، وجود سطح ايمني و استانداردهاي بالا، ترموكوپل فوق سريع، شبكه ‌هاي چدن نسوز، استاندارد فواصل در محدوده ‌هاي پخت نيز از ديگر ويژگي هاي اين دسته از محصولات اخوان به شمار مي ‌رود.

حتماً در هنگام انتخاب و خريد از شركت اخوان شما به دنبال ضمانت نامه و كارت گارانتي نمايندگي فروش شركت اخوان هستيد لذا لازم است با توجه به آنكه كدام يك از نمايندگي هاي اخوان و يا فروشگاه اينترنتي كالاي شان را با ضمانت نامه اصلي و شركتي اخوان ارائه مي ‌كنند، خريدتان را از فروشگاه لوازم خانگي معتبر انجام دهيد. شما عزيزان مي توانيد انواع اجاق گاز اخوان را با گارانتي معتبر شركتي همراه با بهترين قيمت اجاق گاز اخوان در فروشگاه اينترنتي 20 بخر، ديجي كالا، زنبيل و ديگر مراكز فروش معتبر انجام دهيد.

منبع: decokadeh.com

 

ادامهـ مطلبـ
| ۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۶:۳۲:۵۸ | محمد
،

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 36
بازديد ديروز : 18
بازديد كل : 2110

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان